Wybierz region

Wybierz miasto

  FC Vaduz rywalem Amiki

  Autor: LIC

  2000-06-25, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24

  Wczoraj w Genewie dokonano losowania rundy kwalifikacyjnej Ligi Mistrzów i Pucharu UEFA. Rywalem wronieckiej Amiki w rundzie przedwstępnej Pucharu UEFA będzie FC Vaduz z Liechtensteinu.

  Wczoraj w Genewie dokonano losowania rundy kwalifikacyjnej Ligi Mistrzów i Pucharu UEFA. Rywalem wronieckiej Amiki w rundzie przedwstępnej Pucharu UEFA będzie FC Vaduz z Liechtensteinu.  - Jestem zadowolony z losowania - powiedział w Genewie Stefan Majewski, trener Amiki. Zdobywca Pucharu Polski był rozstawiony przed losowaniem. - Znamy rywala, graliśmy z tą drużyną zimą w Portugalii i wygraliśmy 3:0. Wiemy jak grają, jaki prezentują poziom. To zespół, w którym występuje kilku reprezentantów kraju. Kluby Liechtensteinu grają w ligach szwajcarskich. Nasz rywal występuje w najwyższej lidze amatorskiej. Szanuję każdego rywala, ale uważam, że podobnie jak w roku ubiegłym, mamy ogromne szanse awansu

  Pierwszy mecz odbędzie się 10 sierpnia we Wronkach, rewanż 24 sierpnia w Liechtensteinie.

  Mistrz Polski - Polonia Warszawa w drugiej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów trafiła na mistrza Rumunii Dinamo Bukareszt. Pierwsze spotkanie odbędzie się 26 lipca w Bukareszcie, rewanż tydzień później, prawdopodobnie w Płocku.

  W rundzie kwalifikacyjnej Pucharu UEFA wystąpią jeszcze dwa polskie kluby. Wisła Kraków zmierzy sie z Zeljeznicarem Sarajewo, natomiast chorzowski Ruch zagra z Żalgirisem Wilno. Nasze zespoły pierwsze pojedynki rozegrają na wyjazdach.

  Sonda

  Które ze świąt uważasz za bardziej poznańskie?

  • Dzień Św. Marcina (77%)
  • Imieniny Miasta - Dzień Patronów Miasta Piotra i Pawła (23%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.