Wybierz region

Wybierz miasto

  Gorący sparing

  Autor: PAT

  2005-07-14, Aktualizacja: 2005-07-13 23:02

  W upalnej pogodzie i przy gorącym dopingu piłkarze Lecha zmierzyli się wczoraj ze zwycięzcą konkursu ,,Kolejorz kontra Twój klub’’. W tej sytuacji gra nie toczyła się w zawrotnym tempie.

  W upalnej pogodzie i przy gorącym dopingu piłkarze Lecha zmierzyli się wczoraj ze zwycięzcą konkursu ,,Kolejorz kontra Twój klub’’. W tej sytuacji gra nie toczyła się w zawrotnym tempie. Od początku dominowali goście, a jedyną groźną okazję rywale z klasy okręgowej stworzyli w 10 min., gdy groźnie strzelał Damian Malczewski. W poznańskiej jedenastce z dobrej strony chcieli pokazać się nowi gracze. Tomasz Iwan strzelił bramkę, a Brazylijczyk Andersson Silva znów zaimponował trenerowi Czesławowi Michniewiczowi solidnością. Całkowitą niespodzianką był występ w drugiej połowie napastnika Sparty Szamotuły, Nigeryjczyka Mike Okoro. – Widać, że jest dobrze wyszkolony technicznie, ale z decyzją o jego zatrudnieniu trzeba się jeszcze wstrzymać – stwierdził szkoleniowiec lechitów. W Trzemesznie nie pojawił się przeziębiony Piotr Świerczewski. Był za to Piotr Reiss, ale tylko w roli widza. ,,Rejsik’’ ma bowiem problemy z kolanem, które zostaną rozwiązane operacyjnie dopiero zimą. Najwięcej autografów rozdał Waldemar Piątek, który jak większość graczy był oblegany przez setki kibiców.


  Zjednoczeni Trzemeszno – Lech Poznań 0:4 (0:3)


  Bramki: Błażej Telichowski (14), Maciej Scherfchen (33), Tomasz Iwan (35), Paweł Buzała (66).

  Zjednoczeni: Młynarek – Popielski, Kachniarz, Majchrzak, Kmieciak, Siwa, Malczewski, Kuryło, D. Bauza, Kańczukowski, Sawicki, na zmiany wchodzili: Cudaj, Olejnik, T. Bauza, Hutek, Humaj, Niewiadomski, Maciejewski, Roszak.

  Lech: Kotorowski – Czarnecki, Andersson, Mowlik, Telichowski, Savaneh, Scherfchen, Iwan, Wachowicz, Buzała, Gajtkowski, na zmiany wchodzili: Piątek, Strugarek, Wójcik, Goliński, Marciniak, Okoro.

  Widzów: 2000. Grano 2 razy po 35 min.  Sonda

  Które ze świąt uważasz za bardziej poznańskie?

  • Dzień Św. Marcina (77%)
  • Imieniny Miasta - Dzień Patronów Miasta Piotra i Pawła (23%)