Wybierz region

Wybierz miasto

  Groźny upadek Romana Jankowskiego

  Autor: Hubert RAJEWSKI

  2000-06-09, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24

  Groźny upadek Romana Jankowskiego Na środowym treningu żużlowców leszczyńskiej Unii, doszło do groźnie wyglądającego upadku. Na jednym z wirażów wywrócili się Roman Jankowski - jeżdżący trener Unii, oraz Andrzej ...

  Groźny upadek Romana Jankowskiego Na środowym treningu żużlowców leszczyńskiej Unii, doszło do groźnie wyglądającego upadku. Na jednym z wirażów wywrócili się Roman Jankowski - jeżdżący trener Unii, oraz Andrzej Szymański - zawodnik ZKŻ Zielona Góra.


  Zawodnicy upadli, kiedy ,,Jankes'' próbował wyprzedzić Szymańskiego. Niestety, na bardzo śliskiej nawierzchni toru nie opanował motocykla i wraz z Szymańskim z impetem uderzył w bandę. Wyglądało to makabrycznie. Siła uderzenia uszkodziła siatkę okalającą tor. Obu zawodników przewieziono do szpitala.

  Kibice z niecierpliwością oczekiwali wieści o stanie zdrowia lidera Unii. W perspektywie rywalizacji w lidze, kontuzja ,,Jankesa'' znacznie osłabiłaby i tak już mocno zdziesiątkowany skład ,,Byków''. Mam ranę cięto-szarpaną łokcia. Nie jest to groźna kontuzja, aczkolwiek bolesna. Wystaruję jednak w najbliższym turnieju w Częstochowie, oraz meczu ligowym w Pile - powiedział popularny ,,Jankes'' po powrocie ze szpitala.

  Sonda

  Które ze świąt uważasz za bardziej poznańskie?

  • Dzień Św. Marcina (77%)
  • Imieniny Miasta - Dzień Patronów Miasta Piotra i Pawła (23%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.