Wybierz region

Wybierz miasto

  Kto zagra w niebiesko -białych barwach?

  Autor: SUR

  2000-06-07, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24

  Prawie 40 zawodników zjawiło się wczoraj na stadionie przy ul. Bułgarskiej, aby wziąć udział w zajęciach prowadzonych przez nowego szkoleniowca Lecha, Adi Pintera.

  Prawie 40 zawodników zjawiło się wczoraj na stadionie przy ul. Bułgarskiej, aby wziąć udział w zajęciach prowadzonych przez nowego szkoleniowca Lecha, Adi Pintera.  Mimo, że trwają jeszcze rozgrywki niższych klas, na stadionie zjawiła się nadspodziewanie duża liczba piłkarzy, którzy mają nadzieję wpaść w oko austriackiemu szkoleniowcowi. Legitymują się oni występami na boiskach II, III i IV ligi. Ostateczną decyzję, kto będzie miał szansę zagrać w Lechu podejmie oczywiście trener - powiedział członek Zarządu, Radosław Sołtys.

  Wczoraj od rana na stadionie trwały zajęcia techniczno-taktyczne i te miały pokazać w jakiej dyspozycji znajdują się ,,kandydaci''. Po południu Pinter zarządził grę.

  Zgodnie z życzeniem trenera na stadion nie byli wpuszczani postronni obserwatorzy. Trudno mówić więc o szczegółach, te poznamy już jutro. Wiadomo, że chęć gry w niebiesko-białych barwach wyraziło między innymi trzech zawodników opolskiej Odry. Coraz głośniej mówi się o przejściu z Huraganu Pobiedziska, wychowanka Lecha, Piotra Jacka.

  Sonda

  Które ze świąt uważasz za bardziej poznańskie?

  • Dzień Św. Marcina (77%)
  • Imieniny Miasta - Dzień Patronów Miasta Piotra i Pawła (23%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.