<b>Lista osób nagrodzonych w naszych konkursach</b>

OTO LISTA OSÓB NAGRODZONYCH W KONKURSIE Z ZESPOŁEM BOND: Dagmara Kieliańska Michał Filipiak, Poznań Tomasz Stefaniak, Poznań Magdalena Ławniczak Robert Młotkowski, Poznań OTO LISTA OSÓB NAGRODZONYCH W ...

OTO LISTA OSÓB NAGRODZONYCH W KONKURSIE Z ZESPOŁEM BOND:

Dagmara Kieliańska

Michał Filipiak, Poznań

Tomasz Stefaniak, Poznań

Magdalena Ławniczak

Robert Młotkowski, Poznań


OTO LISTA OSÓB NAGRODZONYCH W KONKURSIE Z ZESPOŁEM FRIENDS:

Monika Krawczyk, Poznań

Arkadiusz Radkowski

Rafał Pazdej, Piła

Luiza Thiel, Chodzież

Paulina Kluczyńska, Poznań


OTO LISTA OSÓB NAGRODZONYCH W KONKURSIE A*TEENS:

Paulina Kluczyńska, Poznań

Michał Dolski

Oktawiusz Nowakowski, Poznań

Danuta Kowalska, Poznań

Przemysław Zmysłowski

Ewa Gulczyńska, Murowana Goślina

Klaudia Magielska, Poznań

Aleksandra Celler, Poznań

Beata Kawka, Poznań

Robert Szymański, Poznań

Dagmara Pawłowska, Gniezno

Robert Kołodziej, Ostrów Wielkopolski

Bartosz Harasimowicz, Koźmin Wielkopolski

Łukasz Muszyński, Krotoszyn

Sabina Mańkowska, Żerków

Błażej Kaczmarek, Opalenica

Radosław Wojtecki, Poznań

Bartosz Kropornicki, Piła

Ewelina Zajda, Nowa Sól

Marek Zygmanowski, Poznań

Adam Nowak, Wieleń

Konrad Michalski, Poznań

Arkadiusz Radkowski

Zbigniew Nawrocki, Leszno

Karolina Łasowska, Leszno


OTO LISTA OSÓB NAGRODZONYCH W KONKURSIE BIŻUTERIA Z INTERNETU:

Osoby nagrodzone w edycji konkursu z dni 28 marca - 4 kwietnia:

Rafał Pazdej, Piła

Zofia Kisielewska, Śrem

Kasylda Milczewska, Poznań


Osoby nagrodzone w edycji konkursu z dni 21 - 28 marca:

Krzysztof Styrbicki

Małgorzata Pawlak, Poznań

Zbigniew Krasicki, Poznań


Osoby nagrodzone w edycji konkursu z dni 14 - 21 marca:

Irma Eitner, Śrem

Jarosław Czerwiński

Lucyna Reszelska-Kubiak, Poznań


Osoby nagrodzone w edycji konkursu z dni 7 - 14 marca:

Ze względu na duże zainteresowanie konkursem rozlosowaliśmy trzy nagrody, które otrzymują następujące osoby:

Elżbieta Tomaszewska, Kalisz

Aleksander Karpiński, Poznań

Adam Pawlak, Poznań


   Po odbiór nagród można się zgłaszać w ciągu trzech tygodni od daty ogłoszenia listy od poniedziałku do piątku od godziny 10.00 do 18.00 w Redakcji (Gazeta Poznańska) Naszemiasto.pl w Poznaniu przy ulicy Grunwaldzkiej 19, III piętro, pokój 92.

∨ Czytaj dalej



   Osoby mieszkające poza Poznaniem prosimy o telefoniczny kontakt z Redakcją pod numerem: (0-61) 865 70 01 wew. 167.

OTO LISTA OSÓB NAGRODZONYCH W KONKURSIE PREZENT Z INTERNETU:

Osoby nagrodzone w konkursie z dni 7 i 8 kwietnia:

Romana Wojciechowska, Kiełczewo

Grzegorz Telman, Poznań

Włodzimierz Świgoń

Robert Buller, Chodzież

Maria Wawrzyniak, Poznań

Aldona Siwińska, Poznań

Karol Kłosiński

Robert Hamelka, Poznań

Anna Grządzielewska, Dopiewo

Rafał Rafalski, Poznań


Osoby nagrodzone w konkursie z dnia 6 kwietnia:

Piotr Szczurek, Rogoźno

Tomasz Sikorski, Poznań

Tomasz Redgos, Poznań

Zbigniew Rose, Poznań

Kornelia Baca, Opalenica

Katarzyna Stryła, Poznań

Fatima Chęcińska, Poznań

Grażyna Baraniecka, Poznań

Marek Kamiński, Kościan

Barbara Nowak, Poznań


Osoby nagrodzone w konkursie z dnia 5 kwietnia:

Aneta Kluczyńska, Poznań

Bogumiła Perła, Poznań

Janina Odincowa, Poznań

Michał Parzęcki, Czapury

Maciej Staszak, Poznań

Andrzej Urbańczyk, Poznań

Ewa Dykier

Magdalena Maciąg, Długołęka

Maria Sikora, Niechanowo

Mariusz Sonnak, Poznań


Osoby nagrodzone w konkursie z dnia 4 kwietnia:

Beata Wysoczańska, Poznań

Monika Jabłońska, Poznań

Tomasz Hała

Joanna Pienio, Poznań

Grzegorz Pabich, Września

Justyna Dubiska, Poznań

Katarzyna Niziołęcka, Turek

Konrad Michalski, Poznań

Radosław Okiński, Poznań

Paulina Andres, Konin


Osoby nagrodzone w konkursie z dnia 3 kwietnia:

Bronisława Bąkowska, Poznań

Justyna Dubiska, Poznań

Rafał Dziamski, Opalenica

Izabela Świst, Chodzież

Marek Kicman, Poznań

Ewa Kerda, Poznań

Elżbieta Rose, Poznań

Anna Pietrzak, Poznań

Anna Sobczyńska, Poznań

Andrzej Kostrzewa, Piła


Osoby nagrodzone w konkursie z dnia 2 kwietnia:

Krzysztof Krzywiak, Koziegłowy

Kinga Żmudzińska, Oborniki

Monika Ratajczak, Oborniki

Rafał Wałkowski, Poznań

Marek Szaj, Poznań

Iwona Ostrowicz, Ostrzeszów

Anna Konieczna, Poznań

Dorota Nowak, Żelazków

Michał Kaczor, Słomniki

Magda Kusz, Władysławów

Ilona Smęcik, Poznań

Jan Pałubski, Konin


Osoby nagrodzone w konkursie z dni 31 marca i
1 kwietnia:


Katarzyna Świerczyńska, Konin

Maciej Szudarski, Swarzędz

Grzegorz Telman, Poznań

Magdalena Fabiś, Poznań

Katarzyna Kaczmarek, Wronki

Anna Kuteń, Poznań

Marek Szaj, Poznań

Luiza Thiel, Chodzież

Agnieszka Budnik, Poznań

Mariusz Łapciew, Turek


Osoby nagrodzone w konkursie z dnia 30
marca:


Bartosz Gierszewski

Monika Nowicka, Poznań

Adam Wojciechowski, Kościan

Grażyna Kruczyńska, Poznań

Remigiusz Kosmala, Gniezno

Kasia Kowalska, Poznań

Magdalena Rozumek, Poznań

Hanna Adamczak, Leszno

Ewa Hełpa, Poznań

Regina Sztuka, Poznań


Osoby nagrodzone w konkursie z dnia 29
marca:


Asia Kałuska, Poznań

Małgorzata Durkiewicz, Poznań

Jolanta Kowalska, Poznań

Lidia Rozmiarek, Nekla

Tomasz Mamys, Poznań

Monika Marczak-Stasiak, Poznań

Hanna Adamczak, Leszno

Ewelina Wysokińska, Suchy Las

Mirosław Wysocki

MAgdalena Paul, Poznań



Osoby nagrodzone w konkursie z dnia 28
marca:


Michał Bystry, Mikstat

Ilona Konieczna, Opalenica

Karolina Borowiak, Czempiń

Wioletta Kruszyna, Poznań

Monika Andrzejewska, Poznań

Krzysztof Zembrzuski

Zbigniew Jarus, Rusko

Izabela Wichniewicz, Gniezno

Anna Szymankiewicz, Poznań

Agnieszka Janowska, Śrem


Osoby nagrodzone w konkursie z dnia 27
marca:


Michał Ciszak, Kościan

Liliana Mazurczak, Poznań

Renata Kowalska, Poznań

Barbara Kobelska, Poznań

Maria Szymczak, Śrem

Ewa Bubień, Ostrów Wielkopolski

Katarzyna Radzio, Poznań

Kamil Budziński, Poznań

Grażyna Baraniecka, Poznań

Arkadiusz Kamiński, Poznań


Osoby nagrodzone w konkursie z dnia 26
marca:


Artur Zychowicz, Poznań

Anna Bednarz

Agnieszka Wierzbicka, Poznań

Łukasz Konik, Poznań

Hanna Rydlewska, Mosina

Krystyna Sikora, Czarnków

Bartosz Kupś, Poznań

Mariusz Przydróżny, Przemęt

Marek Lapis, Koziegłowy

Józef Antoszak, Poznań


Osoby nagrodzone w konkursie z dni 24 i 25
marca:


Katarzyna Kaszczyńska, Konin

Krzysztof Arent, Poznań

Marek Bartniczak

Teresa Kaszuba, Środa Wielkopolska

Dagmara Nowak, Wieleń

Mariusz Okoniewski, Poznań

Anita Dauksza, Poznań

Ewelina Nowojewska, Konin

Aleksander Imbierowicz, Gniezno

Anna Gujerowicz, Poznań


Osoby nagrodzone w konkursie z dnia 23
marca:


Danuta Kowalska, Poznań

Ilona Gugała, Piła

Andrzej Szczyt, Poznań

Andrzej Maćkowiak, Poznań

Rafał Gniza, Poznań

Jolanta Wojciechowska, Śmigiel

Irena Pilarska

Monika Białek, Konin

Leszek Kocik, Poznań

Marcin Pondel, Poznań


Osoby nagrodzone w konkursie z dnia 22
marca:


Justyna Wegner, Poznań

Radosław Gościnimski, Konin

Robert Wyzgała, Poznań

Marcin Kietliński, Poznań

Sławomir Ślusarek, Poznań

Agnieszka Gronostaj, Luboń

Agnieszka Matczak, Konin

Kajetan Wesołowski, Poznań

Aleksander Kolko, Kalisz

Marzena Borek, Poznań

Osoby nagrodzone w konkursie z dnia 21
marca:


Wioletta Wesołowska, Poznań

Grażyna Lawrenz, Gniezno

Sylwia Sylwesiuk, Poznań

Monika Gawarecka, Poznań

Tomasz Patrzałek, Śrem

Dorota Hecht, Stęszew

Grzegorz Stefański, Poznań

Mirek Dudek, Piła

Agata Dąbielak, Poznań

Łukasz Gawor, Konin


Osoby nagrodzone w konkursie z dnia 20
marca:


Piotr Gałas, Poznań

Katarzyna Krawczyńska, Poznań

Cecylia Zawrzykraj, Poznań

Bożena Czerniawska, Poznań

Grażyna Kruczyńska, Poznań

Ilona Drajewska, Marzenin

Krzysztof Ochmański, Poznań

Wojtek Witoszyński

Daniel Stawiński, Śrem

Paweł Kobielski, Poznań


Osoby nagrodzone w konkursie z dnia 19 marca:

Wojtek Kownacki, Krzemieniewo

Monika Sobieraj, Poznań

Tomasz Kokociński, Poznań

Anna Konieczna, Poznań

Bronisława Bąkowska, Poznań

Dawid Kowalski, Gniezno

Agnieszka Kamińska, Gniezno

Arek Kończyk, Poznań

Beata Paczkowska, Kalisz

Anna Gduła,Poznań


Osoby nagrodzone w konkursie z dnia 17 i 18 marca:

Jakub Guzik, Suchy Las

Maria Wichniewicz, Gniezno

Leszek Czarnota, Jarocin

Robert Jarmuszkiewicz, Poznań

Łukasz Muszyński, Krotoszyn

Ewa Trinschek, Poznań

Gabriela Daleszyńska, Poznań

Krystyna Nowakowska, Kalisz

Ola Kośmider, Piła

Ewa i Krzysztof Girsz


Osoby nagrodzone w konkursie z dnia 16 marca:

Agnieszka Wojtuś, Kórnik

Dezydery Rumiński, Lipno

Włodzimierz Marciniak, Śmigiel

Halina Ratajczak, Poznań

Katarzyna Kubiak, Poznań

Magda Szumska, Poznań

Tomasz Łopatka, Poznań

Agnieszka Kurasz, Poznań

Łukasz Laskowski, Poznań

Anna Domańska, Konin

Kajetan Zborczak, Poznań

Dorota Asiukiewicz, Poznań


Osoby nagrodzone w konkursie z dnia 15 marca:

Andrzej Jankowiak, Poznań

Ryszard Kilanowski, Poznań

Iwona Smucerowicz, Konin

Dawid Kasperski, Poznań

Mariusz Krzyżański, Poznań

Szymon Kubiak, Poznań

Monika Dudziak, Poznań

Elżbieta Czyżewska, Kostrzyn

Wioletta Gaca, Poznań

Karolina Kret, Konin

Danuta Powolny, Gniezno

Bogdan Poręba, Poznań


Osoby nagrodzone w konkursie z dnia 14 marca:

Piotr Bociąg, Poznań

Tomasz Recko, Kalisz

Przemysław Klonowski, Ślesin

Tatiana Przybysz, Ostrów Wielkopolski

Maria Szymczak, Śrem

Jan Romuald Fikus, Poznań

Anna Cegiołka, Wiry

Piotr Jankowski, Poznań

Kazimierz Hadryan, Stęszew

Izabela Jakubowska, Oborniki

Andrzej Kurek, Poznań

Beata Kamińska, Poznań


Osoby nagrodzone w konkursie z dnia 13 marca:

Piotr Przybylski, Września

Tomasz Recko, Kalisz

Grażyna Gałażewska, Poznań

Piotr Gałas, Poznań

Paweł Bróżdziński, Poznań

Janina Klemke, Poznań

Antoni Czyżewski, Kostrzyn

Sylewster Daroch, Poznań

Marcin Witkowski, Poznań

Jacek Danielewski

Joanna Siebert, Poznań

Maciej Jakubowski, Oborniki



Osoby nagrodzone w konkursie z dnia 12 marca:

Maria Kroczak, Bogucin

Maciej Gocal, Poznań

Przemysław Gaca, Poznań

Bartłomiej Hołowaty, Kalisz

Grzegorz Przeniczny

Karolina Dobrowolska, Poznań

Barbara Cichoszewska, Leszno

Tomek Badyński, Turek

Beata Wysoczańska, Poznań

Beata Łuczak, Poznań

Adam Wiśniewski, Gniezno

Barbara Bielawna, Poznań

Joanna Winiecka, Poznań

Barbara Królczyk, Poznań

Stefan Wasiak, Konin

Marcin Jóźwiak, Poznań

Wojciech Olszewski, Kościan

Magdalena Ożegalska, Poznań

Anna Siwanowicz, Poznań

Paulina Pluskota, Poznań

Dorota Szlenk, Poznań

Wojciech Kuliński, Szamotuły

Anna Kramowicz, Kościan

Dominika Poradzka, Swadzim

Joanna Kasztanowicz, Poznań



Osoby nagrodzone w konkursie z dnia 10 i 11 marca:

Elżbieta Kropielnicka, Poznań

Anna Leśniak, Poznań

Maciej Sypniewski, Gniezno

Janina Berger, Poznań

Maria Kraczyk, Chodzież

Kamila Kaźmierczak, Poznań

Łukasz Ogrodowczyk, Poznań

Robert Krobski, Poznań

Agata Konieczna, Poznań

Joanna Winiecka, Poznań

Osoby nagrodzone w konkursie z dnia 9 marca:

Marzena Wróbel, Poznań

Barbara Lembicz, Poznań

Robert Parzęcki, Czapury

Agnieszka Duszyńska, Września

Piotr Świtalski, Poznań

Leszek Szutowicz, Poznań

Agnieszka Skuras

Irena Górecka, Tarnowo Podgórne

Marta Waszak, Konin

Pamela Kamińska, Poznań


Osoby nagrodzone w konkursie z dnia 8 marca:

Katarzyna Kuczko-Sułek, Poznań

Maria Kujawa, Poznań

Anna Gąska, Poznań

Maria Siekierska, Poznań

Danuta Kowalska, Poznań

Ewelina Kalemba, Poznań

Joanna Bugzel, Poznań

Magdalena Karolczak, Miejska Górka

Joanna Ratajczak, Gniezno

Joanna Kmienik, Poznań


Osoby nagrodzone w konkursie z dnia 7 marca:

Ewa Krawczyńska, Poznań

Sylwia Witoszyńska

Barbara Drońska, Poznań

Jolanta Zajko, Poznań

Beata Fidyka, Szamotuły

Beata Łuczak, Poznań

Barbara Cichoszewska, Leszno

Joanna Płótniak, Poznań

Janina Stasik, Poznań

Kasylda Milczewska, Poznań



Osoby nagrodzone w konkursie z dnia 6 marca:

Radosław Ulbrych, Piła

Beata Wróblewska, Poznań

Monika Łączyńska, Kościan

Andrzej Szczyt, Poznań

Katarzyna Dombka, Poznań

Maria Adamkiewicz-Kroczak, Bogucin

Jolanta Oleksiewicz, Poznań

Katarzyna Bączyk, Poznań

Barbara Drońska, Poznań

Daniel Kusz, Władysławów


Osoby nagrodzone w konkursie z dnia 5 marca:

Rafał Wałkowski, Poznań

Elżbieta Piszczyńska, Otorowo

Zofia Klonowska, Piła

Emiliana Jędrzejewska, Poznań

Dorota Flis, Poznań

Monika Przewoźna, Opalenica

Kinga Przybylska, Poznań

Stefan Wasiak, Konin

Danuta Delikta, Poznań

Piotr Misiołek, Poznań



Osoby nagrodzone w konkursie z dnia 3 i 4 marca:

Jarosław Matecki, Poznań

Jarosław Bosacki, Zdziechowa

Monika Urbaniak, Poznań

Jadwiga Karolak, Kleczew

Bartek Stasik, Poznań

Katarzyna Józefek, Poznań

Tomasz Kokociński, Poznań

Jolanta Lesik, Poznań

Katarzyna Bączyk, Poznań

Marcin Badyński, Turek


Osoby nagrodzone w konkursie z dnia 2 marca:

Alicja Kieronczyk, Poznań

Monika Konkiewicz, Poznań

Ewa Dziurla, Poznań

Jarek Kamiński, Poznań

Agnieszka Matczak, Konin

Maciej Gocal, Poznań

Aldona Ochmańska, Poznań

Zenon Tymek, Drawsko

Anna Kobierska, Kalisz

Katarzyna Klonowska, Poznań




Osoby nagrodzone w konkursie z dnia 1 marca:

Paweł Kościewicz, Poznań

Elżbieta Kownacka, Krzemieniewo

Karolina Pomin, Poznań

Marzena Skowrońska, Poznań

Krzysztof Sułek, Poznań

Bolesław Przybylski, Buk

Robert Szymański, Poznań

Renata Kamińska, Poznań

Danuta Bromberek, Wągrowiec

Lidia Żurawska, Poznań



Po odbiór nagród można się zgłaszać w ciągu trzech tygodni od daty ogłoszenia listy od poniedziałku do piątku od godziny 10.00 do 18.00 w Redakcji (Gazeta Poznańska) Naszemiasto.pl w Poznaniu przy ulicy Grunwaldzkiej 19, III piętro, pokój 92.

Osoby mieszkające poza Poznaniem prosimy o telefoniczny kontakt z Redakcją pod numerem: (0-61) 865 70 01 wew. 167.

GRATULUJEMY!

Sonda

Jak oceniasz nową płytę Peji? W skali 1:10 (10 - to max)

Witryna korzysta z plików cookies oraz informacji zapisywanych i odczytywanych z localStorage, aby dopasować interesujące treści oraz reklamy. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki, w szczególności w zakresie cookies, oznacza, że pliki będą umieszczane na urządzeniu końcowym. Możesz zmienić ustawienia przechowywania i dostępu do cookies i localStorage używając ustawień przeglądarki lub używanego urządzenia. Szczegóły w Polityce Prywatności.

Zamknij