Wybierz region

Wybierz miasto

  Muchdar czeka

  Autor: BOM

  2000-09-08, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24

  W jednym z boksów w Schronisku dla Zwierząt mieszka duży, podobny do owczarka pies. Na szyi ciągle ma jeszcze ślad po ranach. Tragiczne przejścia psiaka opisywaliśmy kilkanaście dni temu na łamach naszej gazety.

  W jednym z boksów w Schronisku dla Zwierząt mieszka duży, podobny do owczarka pies. Na szyi ciągle ma jeszcze ślad po ranach.

  Tragiczne przejścia psiaka opisywaliśmy kilkanaście dni temu na łamach naszej gazety. Gdy został przywieziony do schroniska na szyi miał szramę, na gardle ranę. Ustalono, że długo był przywiązany ciężkim łańcuchem do słupa na jednej z posesji w Smochowicach.

  Da sobie radę

  Już po paru dniach pies poczuł się już nieco lepiej - miał apetyt, rany zaczęły się goić. - Teraz czuje się doskonale - zapewnia dr Piotr Dąbrowski, zastępca kierownika schroniska. Lekarz dodaje, że pies jest dość ostry i odważny, dlatego i rokowania co do jego całkowitego dojścia do dobrej formy psychicznej są pozytywne.

  Czeka na pana

  Według mieszkanki Smochowic, która opowiedziała nam co działo się z psem przez ostatnie kilka miesięcy, pies nazywa się Muchdar. Jego opiekun nagle zniknął, najprawdopodobniej przebywa w więzieniu. Może teraz znajdzie się ktoś, kto stworzy Muchdarowi nowy dom, w którym wreszcie znajdzie spokój i przyjaźń? BOM

  Grzegorz Lachowicz
  kierownik Schroniska
  dla Zwierząt

  Skatowane psy trafiają do nas dość często. Bardzo długo dobierałem odpowiednią kadrę. Dziś jestem zadowolony, bowiem wszyscy nasi pracownicy naprawdę kochają swoją pracę i oczywiście zwierzęta.

  Sonda

  Które ze świąt uważasz za bardziej poznańskie?

  • Dzień Św. Marcina (77%)
  • Imieniny Miasta - Dzień Patronów Miasta Piotra i Pawła (23%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.