Wybierz region

Wybierz miasto

  Pobił półtoraroczną córkę

  Autor: GOK

  2000-08-25, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24

  Policjanci z Komisariatu Wilda zatrzymali 21- letniego mężczyznę, podejrzanego o pobicie swojej 1,5-rocznej córki. W czasie obdukcji lekarskiej okazało się, że dziecko było dotkliwie bite także wcześniej...

  Policjanci z Komisariatu Wilda zatrzymali 21- letniego mężczyznę, podejrzanego o pobicie swojej 1,5-rocznej córki. W czasie obdukcji lekarskiej okazało się, że dziecko było dotkliwie bite także wcześniej...

  Policjanci otrzymali zgłoszenie, że półtoraroczna córeczka 18-letniej mieszkanki Wildy ma na twarzy siniaki.
  Badanie dokonane w Zakładzie Medycyny Sądowej wykazało, że dziewczynka ma siniaki na twarzy, szyi i klatce piersiowej, wskazujące, że była bita i duszona. W dodatku lekarka określiła, że ślady pobicia powstawały w różnym czasie.
  Matka niechętnie potwierdziła, że pobicia dokonał jej konkubent - ojciec małej. Przyznała, że wcześniej znęcał się także nad nią fizycznie i psychicznie. O ile jednak to mogła jeszcze znieść, to krzywdy malutkiej córki wytrzymać już nie może.
  - W trakcie badania sprawy zaczęły wychodzić na jaw ciekawe informacje - mówi Krzysztof Krawczyk, zastępca komendanta Komisariatu. - Oto sprawca koczuje na codzień w samochodzie, ponieważ został wyrzucony z domu przez swoich rodziców. Niedawno też opuścił zakład karny. Pracuje w firmie budowlanej, i jak twierdzi - łoży na utrzymanie córki. Matka tego jednak nie potwierdza.
  Prawnym opiekunem pobitego dziecka jest jego babcia - matka 18-latki. Matka dziewczynki nie pracuje i jest teraz w zaawansowanej ciąży. Zgłosiła wcześniej o znęcaniu się nad nią, a nawet o gwałcie, do czego miało dojść w dawnym mieszkaniu konkubenta.
  Mężczyzna miał pobić córkę, gdy został z nią sam na sam w swoim samochodzie. Policjanci wnioskują o areszt dla niego, przychyla się też do tego prokuratura.

  Sonda

  Które ze świąt uważasz za bardziej poznańskie?

  • Dzień Św. Marcina (77%)
  • Imieniny Miasta - Dzień Patronów Miasta Piotra i Pawła (23%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.