Wybierz region

Wybierz miasto

  Samorząd gospodarczy płaci sobie pensje

  Autor: JOD

  2000-07-07, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24

  Samorząd gospodarczy płaci sobie pensje Jak informowaliśmy, kupcy handlujący na rynku Łazarskim są niezadowoleni z administratora ich targowiska - Wielkopolskiego Stowarzyszenia Kupców.

  Samorząd gospodarczy płaci sobie pensje


  Jak informowaliśmy, kupcy handlujący na rynku Łazarskim są niezadowoleni z administratora ich targowiska - Wielkopolskiego Stowarzyszenia Kupców. Poinformowali Urząd Miasta o nieprawidłowościach finansowych. Z ,,Gazetą Poznańską'' skontaktowało się Wielkopolskie Zrzeszenie Handlu i Usług


  - Ludzie podejrzewają, że to chodzi o nas - mówi Roman Dera, prezes WZHiU. - WSK to jednak całkiem inna organizacja, nie mająca z nami nic wspólnego, choć ludzie ci byli kiedyś naszymi członkami.

  Handlujący na rynku Łazarskim mają pretensje do WSK o to, że przygotowuje zmianę zagospodarowania rynku, nie konsultując się z nimi. Zarząd Stowarzyszenia przyznał też sobie pensje. - Rzadko się zdarza, by zarząd organizacji samorządu gospodarczego pobierał pensje. My pracujemy społecznie, a WZHiU liczy 2 tys. członków - podkreśla Roman Dera.

  Sonda

  Które ze świąt uważasz za bardziej poznańskie?

  • Dzień Św. Marcina (77%)
  • Imieniny Miasta - Dzień Patronów Miasta Piotra i Pawła (23%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.