Wybierz region

Wybierz miasto

  Strzelaliśmy na Lizawce!

  Autor: Agnieszka Smogulecka

  2000-07-27, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24

  Magda Szydłowska z Radia,, Afera'' zdobyła pierwsze miejsce w zawodach strzeleckich, jakie dla przyjaciół zorganizowali policjanci z okazji ich święta. Jeden z naszych reprezentantów, prezes wydawnictwa,, Prasa ...

  Magda Szydłowska z Radia,, Afera'' zdobyła pierwsze miejsce w zawodach strzeleckich, jakie dla przyjaciół zorganizowali policjanci z okazji ich święta. Jeden z naszych reprezentantów, prezes wydawnictwa,, Prasa Poznańska'', Yann Gontard zajął czwartą lokatę.

  Od południa na strzelnicy Lizawka gromadzili się policjanci z komend Wojewódzkiej i Miejskiej oraz dziennikarze i szefostwo poznańskich mediów, pracownicy administracji państwowej i samorządowcy. Wszyscy zjechali na zawody o puchar Wielkopolskiego KomendantaWojewódzkiego Policji w Poznaniu.

  Amatorzy
  i zawodowcy

  Do zawodów stanęli obok siebie amatorzy i osoby, które strzelają sportowo. Znalazło się również parę osób, które pierwszy raz miały do czynienia z bronią. Wszyscy jednak bawili się świetnie.
  - Broni, owszem, używałem... Wiele lat temu, na przeszkoleniu w wojsku... śmiał się prezydent Ryszard Grobelny.
  W celności oddanych strzałów nie dorównał jednak Markowi Kalembie z Urzędu Wojewódzkiego, który zdobył aż 71 punktów.

  Puchar dla Magdy

  Najcelniejszym strzelcem okazała się Magda Szydłowska z radia,, Afera'' (87 punktów) ona też odebrała z rąk insp. Tadeusza Pawlaczyka puchar. Po niej uplasowali się kolejno: Artur Michniewicz z PTV (86 punktów), Marian Smoczkiewicz ze szpitala MSW (81 pkt.), Yann Gontard, prezes naszego wydawnictwa (78 pkt.), Jakub Stachowiak z,, Gazety Wyborczej'' (77 pkt.) i Marek Kalemba z Urzędu Wojewódzkiego (71 pkt.).

  Sonda

  Które ze świąt uważasz za bardziej poznańskie?

  • Dzień Św. Marcina (77%)
  • Imieniny Miasta - Dzień Patronów Miasta Piotra i Pawła (23%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.