Wybierz region

Wybierz miasto

  Tragiczna sobota

  Autor: AK, OL

  2000-09-11, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24

  Do trzech tragicznych wypadków doszło w sobotę (9 września) na drogach Konińskiego. Tuż po północy na trasie E-30 w Strzaszkowie pod Kościelcem ciężarowy star potrącił przechodzącego w nieoznakowym miejscu pieszego.

  Do trzech tragicznych wypadków doszło w sobotę (9 września) na drogach Konińskiego.

  Tuż po północy na trasie E-30 w Strzaszkowie pod Kościelcem ciężarowy star potrącił przechodzącego w nieoznakowym miejscu pieszego. Mężczyzna zmarł po przewiezieniu do szpitala.
  Kilka godzin później w Starym Mieście na dojeździe do autostrady A-2 zderzyły się czołowo dwie ciężarówki. Kierowca mniejszej z nich zjechał nagle na przeciwny pas jezdni. Odniósł bardzo poważne obrażenia. Zmarł w szpitalu.
  Po godzinie 20.00 doszło do drugiego tego dnia śmiertelnego wypadku na drodze E-30. Przejeżdżający przez tę trasę rowerzysta wjechał wprost pod koła osobowej hondy. Rowerzysta zginął na miejscu, kierowca hondy był trzeźwy.
  Również w sobotę przez bli- sko 4 godziny kolscy strażacy zmywali na trasie E-30 ciągnąca się na odcinku ponad 10 km plamę oleju. Nie udało się ustalić z jakiego pojazdu pochodził wyciek.

  Sonda

  Które ze świąt uważasz za bardziej poznańskie?

  • Dzień Św. Marcina (77%)
  • Imieniny Miasta - Dzień Patronów Miasta Piotra i Pawła (23%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.