Wybierz region

Wybierz miasto

  Wielki festyn w Farze

  Autor: ELKA

  2000-07-17, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24

  Jak w roku ubiegłym, tak i teraz, 22 lipca, spotkamy się na pięknym Dziedzińcu Urzędu Miejskiego na festynie farnym ,,Warkocz Magdaleny''. Rozpocznie się on o godz. 12.

  Jak w roku ubiegłym, tak i teraz, 22 lipca, spotkamy się na pięknym Dziedzińcu Urzędu Miejskiego na festynie farnym ,,Warkocz Magdaleny''.

  Rozpocznie się on o godz. 12.15 koncertem kameralnym w wykonaniu Kapeli Zamku Rydzyńskiego. Do godziny 22.00, kiedy to przewidywane jest zakończenie imprezy, będzie można zobaczyć m.in. wystawę zdjęć z poprzedniego festynu, zwiedzić wraz z przewodnikiem kościół i podziemia, a także spróbować wspaniałych warkoczy Magdaleny. Przewidziany jest także sporo konkursów, m.in. na najdłuższy warkocz, rozpoznawanie głosów ptaków i zwierząt. Festyn prowadzić będzie Jerzy Garniewicz.
  Głównym przesłaniem festynu jest pokazanie poznaniakom piękna Fary. Organizatorami są Towarzystwo Przyjaciół Poznańskiej Fary i Towarzystwo Miłośników Miasta Poznania. Patronat objęły: ,,Gazeta Poznańska'', Radio Merkury i Telewizja Polska Oddział w Poznaniu.

  Sonda

  Które ze świąt uważasz za bardziej poznańskie?

  • Dzień Św. Marcina (77%)
  • Imieniny Miasta - Dzień Patronów Miasta Piotra i Pawła (23%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.