Do trofeów medalowych w minioną niedzielę Artur Siódmiak dołożył kolejny krążek mistrzostw świata. Tym razem wągrowczanin z reprezentacją Polski zdobył brązowy medal. Drużyna na medal. Jesteście wspaniali.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Do trofeów medalowych w minioną niedzielę Artur Siódmiak dołożył kolejny krążek mistrzostw świata. Tym razem wągrowczanin z reprezentacją Polski zdobył brązowy medal.

Drużyna na medal. Jesteście wspaniali. Brąz jest piękny. Drużyną z licencją na medal. To tylko niektóre tytuły artykułów, które ukazały się w poniedziałek w ogólnopolskich mediach po wywalczeniu przez reprezentację Polski brązowego medalu mistrzostw świata w piłce ręcznej. W składzie biało-czerwonych nie zabrakło wywodzącego się z Wągrowca Artura Siódmiaka.
- Jestem zadowolony. Nie był to łatwy turniej. Jednak przystąpiliśmy do niego w pełni zmotywowani i przygotowani. Pokazaliśmy, że jesteśmy drużyną, z którą trzeba się liczyć.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: