Już po raz siedemnasty zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Orkiestrowego grania nie zabraknie także w naszym powiecie. Sztaby powstały praktycznie w każdej gminie naszego powiatu z wyjątkiem Mieściska, gdzie ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Już po raz siedemnasty zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Orkiestrowego grania nie zabraknie także w naszym powiecie. Sztaby powstały praktycznie w każdej gminie naszego powiatu z wyjątkiem Mieściska, gdzie kwestować będą wolontariusze ze Skoków. W przeciwieństwie do innych regionów Polski u nas organizatorzy nie odczuli kryzysu gospodarczego. - Sponsorzy podobnie jak w minionych latach są bardzo hojni. Jak zawsze możemy liczyć na wsparcie urzędu miejskiego, starostwa czy osób indywidualnych.
Więcej czytaj w "Tygodniku Wągrowieckim"

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!