Młody nielbista w meczu z Lechitą Kłecko strzelił aż 11 bramek, a jego drużyna wygrała aż 17-0! Chłopak marzy o wielkiej karierze piłkarskiej. Gdy mówimy o piłce nożnej i Nielbie Wągrowiec, najczęściej mamy na myśli ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Młody nielbista w meczu z Lechitą Kłecko strzelił aż 11 bramek, a jego drużyna wygrała aż 17-0! Chłopak marzy o wielkiej karierze piłkarskiej.

Gdy mówimy o piłce nożnej i Nielbie Wągrowiec, najczęściej mamy na myśli drużynę seniorów, występującą na co dzień w II lidze, która w minionym roku na łopatki kładła najsłynniejsze drużyny w naszym kraju, jak choćby Śląsk Wrocław, Zagłębie Sosnowiec czy szczecińską Pogoń. Myślimy o napastnikach, którzy strzelają bramki, Tomaszu Mikołajczaku, którym interesowały się takie kluby jak Lech Poznań, Zagłębie Lubin czy Polonia Warszawa oraz młodym Romanie Maciejaku, który w ostatnim meczu dał żółto-czarnym zwycięstwo po zdobytej przez siebie bramce.
Więcej czytaj w "Tygodniku Wągrowieckim"

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!