11 września 2001 roku w blisko 3 tys. osób zginęło w serii największych w historii ataków terrorystycznych na World Trade Center w Nowym Jorku oraz Pentagon i Kapitol w Waszyngtonie w USA.. Zamachów dokonali członkowie Al-Ka’idy przy użyciu uprowadzonych samolotów pasażerskich.

11 września - rocznica ataku na World Trade Center
Mija 14 lat od tragicznych zamachów przeprowadzonych przez terrorystów z Al-Kaidy w USA. 11 września 2001 roku 19 terrorystów porwało 4 samoloty pasażerskie. Dwa z nich uderzyły w budynki World Trade Center w Nowym Jorku, trzeci w gmach Pentagonu w Waszyngtonie, a czwarty, który miał uderzyć w waszyngtoński Kapitol, rozbił się na polu w Pensylwanii.

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Prawda (gość)

Żal mi tylko tych blisko 3 tysięcy ludzi, którzy niepotrzebnie zginęli no i wież oczywiście. Winny jest amerykański rząd z Bushem na czele. One zostały nie zniszczone tylko wysadzone, bo im o złoża ropy w Iraku chodziło. Przez nich teraz te brudasy do Europy codziennie przypływają. Ich bałagan więc niech to posprzątają. Bo dziwne jest to że po 11 września były tajemnicze śmierci osób które za dużo wiedziały i byli niewygodni. Bo to jest niemożliwe żeby blisko 100 tysięcy litrów paliwa spowodowało zawalenie 110 piętrowych wieżowców jak większość paliwa wybuchła na zewnątrz