DZIŚ W NUMERZE > W najnowszym wydaniu Informacji Regionalnych (nr 2 z 13 stycznia 2009) piszemy o tym, czy mieszkańców powiatu krotoszyńskiego dotknie kryzys.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
DZIŚ W NUMERZE > W najnowszym wydaniu Informacji Regionalnych (nr 2 z 13 stycznia 2009) piszemy o tym, czy mieszkańców powiatu krotoszyńskiego dotknie kryzys. Publikujemy też ranking sportowców (nowe nazwiska na liście!), zapraszamy na Bal Sportowca. A ponadto...

... czytelnicy odpowiadają na pytanie, czy zima nas znowu zaskoczyła, piszemy o kampanii przeciwko rodzinnej przemocy wobec dzieci, zapowiadamy wizytę prezydenta Kaczyńskiego, publikujemy wielkoorkiestrowe zdjęcia.
W numerze nie brakuje też wieści z cyklu NA SYGNALE - piszemy o kolejnym groźnym pożarze i serii poślizgów, w których efekt jest zwykle ten sam: auto w rowie.
Zapraszamy do lektury!

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!