PROKURATURA > Krotoszyńska Prokuratura Rejonowa ma zamiar przeprowadzić się do mieszczącego się w parku budynku po skarbówce. Trwające od dłuższego czasu rozmowy dotyczące przeniesienia krotoszyńskiej Prokuratury ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
PROKURATURA > Krotoszyńska Prokuratura Rejonowa ma zamiar przeprowadzić się do mieszczącego się w parku budynku po skarbówce.

Trwające od dłuższego czasu rozmowy dotyczące przeniesienia krotoszyńskiej Prokuratury Rejonowej z budynku przy ulicy 56 Pułku Piechoty Wielkopolskiej w Krotoszynie do pomieszczeń po dawnym Urzędzie Skarbowym w Parku Wojska Polskiego w końcu nabrały realnych kształtów.
W tym roku planowane jest przeniesienie prokuratury do parku. Jednak przeprowadzka zostanie poprzedzona gruntownym remontem.

Więcej w bieżącym wydaniu IR

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!