Już jutro rundę rewanżową w II lidze rozpoczynają piłkarze Nielby Wągrowiec. Czy nasz klub stać na zapowiadany awans do pierwszej ligi, zaplecza ekstraklasy? Bez Przemka Fi-llingera, Marcina Kina, Tomasza Nawrota i ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Już jutro rundę rewanżową w II lidze rozpoczynają piłkarze Nielby Wągrowiec. Czy nasz klub stać na zapowiadany awans do pierwszej ligi, zaplecza ekstraklasy?

Bez Przemka Fi-llingera, Marcina Kina, Tomasza Nawrota i Tomasza Suskiego już jutro bój w II lidze wznowi wągrowiecka Nielba.
Więcej czytaj w "Tygodniku Wągrowieckim"

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!