Przygotowania do walki o ekstraklasę rozpoczęli już szczypiorniści Nielby. Władze klubu stawiają jeden cel – Nielba ma awansować! Pięć sparingów za sobą mają już piłkarze ręczni Nielby Wągrowiec w ramach ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Przygotowania do walki o ekstraklasę rozpoczęli już szczypiorniści Nielby. Władze klubu stawiają jeden cel – Nielba ma awansować!

Pięć sparingów za sobą mają już piłkarze ręczni Nielby Wągrowiec w ramach przygotowania do rundy wiosennej. - Zremisowaliśmy u siebie z kadrą młodzieżową Polski, przegraliśmy dwa razy z Kwidzyniem. Jednak sparingi to nie mecze o punkty. Nie można przykładać aż takiej wagi do wyniku. Bardziej do postawy na boisku. W żadnym z tych meczów nie graliśmy także w pełnym składzie. Pewne obawy są zawsze, jednak jestem dobrej myśli – przyznaje Kazimierz Włodarczak, kierownik drużyny Nielby Wągrowiec.
Więcej czytaj w "Tygodniku Wągrowieckim"

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!