Czy maturzyści sami piszą prezentacje maturalne z języka polskiego? Okazuje się, że nie wszyscy Macie full nauki, zaliczacie masę materiału i nie starcza wam czasu na przygotowanie prezentacji maturalnej z j.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Czy maturzyści sami piszą prezentacje maturalne z języka polskiego? Okazuje się, że nie wszyscy

Macie full nauki, zaliczacie masę materiału i nie starcza wam czasu na przygotowanie prezentacji maturalnej z j. polskiego (albo jesteście leniwi)? Jeśli tak to jestem waszym wybawieniem.
Za ,,symboliczną’’ kwotę przygotuję wam prezentację maturalną na wybrany przez Was temat. Dzięki temu zaoszczędzicie trochę czasu. Chętne osoby proszę o kontakt pod nr GG (-) lub mailowo (tu adres – dop. red.) Zdawałam maturę w ub. roku i z polskiego ustnego uzyskałam maksymalną liczbę punktów, a z pisemnego 74 proc. na poziomie rozszerzonym. Gorąca oferta – jaki pan, taki kram - przeczytaliśmy w św. Mikołaja na Naszej –Klasie na forum jednej z ple-szewskich szkół.
Prawie natychmiast na forum rozpętała się dyskusja. – Fe nieładnie panienko, czy zdajesz sobie sprawę, że twoja propozycja jest nieetyczna, co jeszcze jesteś w stanie zaoferować światu za ,,symboliczną kwotę’’. (-) Jeśli względy moralne do ciebie nie przemawiają, wycofaj się, póki prokurator nie zapuka do twoich drzwi – pisze Jan N. Tylko chciała kolegom pomóc - Monika W. – Chcesz dla nich dobrze, a oni tego nie rozumieją – Marta J. - Pierwszaki wydziwiają, zobaczymy co zrobią w 3 klasie? – Katarzyna W. Dzień później świeżo upieczona studentka zachęca. – Całe rzesze maturzystów płacą ciężkie pieniądze polonistom za napisanie pracy. Nie naciskam i szanuję tych, co piszą samodzielnie

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!