Organizatorzy 16. PKO Poznań Maraton przygotowali dla biegaczy specjalną aplikację mobilną. Dzięki niej uczestnicy zawodów będą mieli pod ręką wszystkie bieżące informacje związane z nadchodzącym biegiem.

Aplikacja mobilna przyda się zarówno przed, jak i w dniu zawodów - 11 października. - Wszystko to po to, aby przygotowania do maratonu były przyjemnością, a sam start bezstresowy - zaznacza Łukasz Miadziołko, dyrektor 16. PKO Poznań Maratonu.

16. PKO Poznań Maraton - Co oferuje aplikacja mobilna?


Aplikacja jest bezpłatna i praktyczna. Umożliwia szybki dostęp do rozpisanych planów treningowych i aktualności, z których biegacze korzystają najczęściej. Można wyliczyć międzyczasy, obejrzeć mapę oraz profil trasy.

- Aplikacja Poznań Maraton jest mobilnym kompendium wiedzy, kompasem i trenerem osobistym w jednym. Cieszyła się dużym powodzeniem wśród biegaczy już w poprzedniej edycji maratonu oraz w półmaratonie - mówi Miadziołko.

ZOBACZ TAKŻE: 16. PKO Poznań Maraton - Trasa tegorocznego biegu. Sprawdź! [MAPA]


Najnowsza wersja została wzbogacona o checklistę, która usprawni biegaczom wyjście z domu w dniu zawodów, czy też tematyczną ramkę do zdjęć, która zamieni każde zdjęcie zrobione podczas maratonu w wyjątkową pamiątkę. Dzięki aplikacji można również śledzić zawodników podczas biegu. - Dzięki niej wiemy, kiedy i w którym miejscu możemy oczekiwać naszych znajomych - dodaje dyrektor 16. PKO Poznań Maratonu.

Aplikacja jest dostępna na Androida - TUTAJ oraz urządzenia Apple - TUTAJ.


Więcej informacji o poznańskim maratonie znajdziesz TUTAJ


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Bieganie

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Gonek (gość)

Lubie takie akcje, a nie było mnie w zeszłym roku i dla mnie fajna nowosć na pko poznan maraton

janicki (gość)

z ciekawości pobrałem. fajna ! na pewnow wykorzystam w przygotowaniach do pko poznań maraton