2 Tm 2,3 w Poznaniu - W kwietniu dadzą koncert w kościele 2 Tm 2,3 w Poznaniu - W kwietniu dadzą koncert w kościele

2 Tm 2,3 w Poznaniu - W kwietniu dadzą koncert w kościele (© Łukasz Gdak)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

2 Tm 2,3, czyli Darek Malejonek (Maleo Reggae Rockers, Houk, a ostatnio - projekt "Panny wyklęte"), Robert Friedrich (Luxtorpeda i KNŻ) oraz Tomasz Budzyński, zagrają już w kwietniu w kościele pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Poznaniu.

2 Tm 2,3 w Poznaniu - W kwietniu dadzą koncert w kościele


Grupa ma na koncie 9 płyt, nagrody branży muzycznej (Fryderyki), udział w festiwalach chrześcijańskich (m.in. Song of Songs Festival i Festiwal Dla Jezusa  Festiwalu Życia), a także koncerty w Polsce i za granicą.

Co ważne, członkowie 2 Tm 2,3 to nie tylko rozpoznawalni muzycy, ale także osoby znane z otwartego i publicznego przedstawiania swoich poglądów w kwestii rodziny - wielu z nich gra równolegle w zespole Arka Noego. W wywiadach dla mediów członkowie grupy opowiadają o życiu w rodzinach wielodzietnych, w których są ojcami i matkami.


Zobacz także: Akustyczny koncert 2 Tm 2,3 w Poznaniu [ZDJĘCIA]


Nazwa zespołu pochodzi od fragmentu Biblii i stanowi oznaczenie 2 Listu do Tymoteusza, 2 rozdział i 3 wers: „Bierz udział w trudach i przeciwnościach jako dobry żołnierz Chrystusa Jezusa”. Teksty zespołu w większości zostały zaczerpnięte z Biblii.

Początek koncertu o godz. 20. Wstęp: 35 zł (bilet normalny) i 20 zł (dzieci do lat 12). Dzieci do lat 3 - wstęp wolny.


Zobacz także: MIESZKAŃCY INFORMUJĄ - TWÓJ GŁOS NA NASZEJ STRONIE


Skomentuj:

2 Tm 2,3 w Poznaniu - W kwietniu dadzą koncert w kościeleZostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!