Skandal w wągrowieckim ogólniaku. Na zagranicznej szkolnej wycieczce został porzucony uczeń, który sam musiał wrócić do domu, przejeżdżając pół Europy. To miała być dla mieszkającego w Wągrowcu młodego Ormianina nie ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Skandal w wągrowieckim ogólniaku. Na zagranicznej szkolnej wycieczce został porzucony uczeń, który sam musiał wrócić do domu, przejeżdżając pół Europy.

To miała być dla mieszkającego w Wągrowcu młodego Ormianina nie lada atrakcja - tygodniowa wycieczka językowa do Wielkiej Brytanii, zorganizowana przez wągrowieckie I LO. Atrakcją była, ale z zupełnie innych powodów. Uczeń nie został wpuszczony na terytorium Zjednoczonego Królestwa bowiem nie posiada polskiego obywatelstwa, a jedynie kartę czasowego pobytu w naszym kraju i powinien mieć brytyjską wizę, by wjechać do tego kraju.
Więcej czytaj w "Tygodniku Wągrowieckim"

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!