Sąd uznał, że NFZ musi zapłacić szpitalowi gigantyczne pieniądze. Dziś dyrekcja szpitala w Wągrowcu zastanawia się na co przeznaczyć tak duże środki. Jeszcze niedawno nasz szpital borykał się z olbrzymimi problemami ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Sąd uznał, że NFZ musi zapłacić szpitalowi gigantyczne pieniądze. Dziś dyrekcja szpitala w Wągrowcu zastanawia się na co przeznaczyć tak duże środki.

Jeszcze niedawno nasz szpital borykał się z olbrzymimi problemami finansowymi. Kontrakt podpisany z Narodowym Funduszem Zdrowia nie był realizowany. Dług ciągle rósł.
Władze powiatu zastanawiały się, jak wybrnąć z tej sytuacji. Pojawiły się nawet spekulacje o zwolenieniu dyrektora Grzegorza Hoffmanna. Padały wręcz stwiedzenia, że wągrowiecki szpital to istna... „stajnia Augiasza”.
Więcej czytaj w "Tygodniku Wągrowieckim"

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!