Sprawą kobiety, która mimo zgłoszenia sprawy prokuraturze, nie otrzymała pomocy, zainteresowała się cała Polska. Chce jej pomóc także fundacja walcząca o prawa kobiet. O Wągrowcu znów zrobiło się głośno w całym kraju.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Sprawą kobiety, która mimo zgłoszenia sprawy prokuraturze, nie otrzymała pomocy, zainteresowała się cała Polska. Chce jej pomóc także fundacja walcząca o prawa kobiet.

O Wągrowcu znów zrobiło się głośno w całym kraju. TVN24 we wtorek na żywo relacjonował to, co dzieje się w sprawie Anny (imię zmienione - przyp. red.) spod Wągrowca, która mimo zgłoszenia zbiorowego gwałtu prokuraturze, musi się bać o swoje życie. Prokurator bowiem wypuścił na wolność trzech mężczyzn podejrzanych o ten gwałt. - Boję się, że może mi coś się stać – żali się kobieta. Temat nagłośniły także inne stacje telewizyjne oraz ogólnopolskie dzienniki. Decyzja prokuratury wywołała wzburzenie także wśród internautów, którzy komentowali go na stronach intetrnetowych.
Więcej czytaj w "Tygodniku Wągrowieckim"

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!