40.000 sztuk papierosów bez akcyzy zatrzymali suwalscy policjanci. Mieszkaniec gm. Przerośl przewoził kontrabandę w bagażniku swojego Passat’a. W kwietnia około godz. 15.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
40.000 sztuk papierosów bez akcyzy zatrzymali suwalscy policjanci. Mieszkaniec gm. Przerośl przewoził kontrabandę w bagażniku swojego Passat’a. W kwietnia około godz. 15.15 patrol ruchu drogowego zatrzymał do kontroli białego Volkswagena, który wyglądał na „dziwnie” przeciążony. Jak się później okazało, w bagażniku auta przewożone były papierosy bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Po przeliczeniu mundurowi doliczyli się, aż 2000 paczek o wartości mogącej uszczuplić skarb państwa, na kwotę około 14.000 złotych. Właściciel auta i papierosów 30-letni Marek O. został zatrzymany w policyjnym areszcie. Usłyszy on zarzut nielegalnego posiadania papierosów, za co grozi mu kara grzywny, pozbawienia wolności do 3-ch lat, albo obie te kary łącznie.


Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!