MIĘDZY NAMI > Tradycją lat ubiegłych - także i w tym roku nasz fotoreporter odwiedza Oddział Noworodkowy Szpitala Powiatowego w Krotoszynie. Na naszych łamach ukazują się zdjęcia nowych mieszkańców Ziemi Krotoszyńskiej.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
MIĘDZY NAMI > Tradycją lat ubiegłych - także i w tym roku nasz fotoreporter odwiedza Oddział Noworodkowy Szpitala Powiatowego w Krotoszynie. Na naszych łamach ukazują się zdjęcia nowych mieszkańców Ziemi Krotoszyńskiej. Jakie są zasady?

W dobie coraz nowocześniejszych technologii proponujemy Państwu cyfrową wersję zdjęć. I to zupełnie za darmo! Wystarczy przyjść do redakcji (Krotoszyn, ul. Floriańska 8 - Dom Cechu, II piętro) z tym wydaniem IR, w którym znalazło się zdjęcie maluszka. Prosimy mieć też własny nośnik (CD, pendrive). Warunek - zdjęcia wydajemy tylko rodzicom i to za okazaniem dokumentu tożsamości.
Zapraszamy!

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!