Już po raz dwudziesty drugi Polski Teatr Tańca zaprasza na Dancing Poznań! Co roku w festiwalu uczestniczą setki osób kochających taniec, pragnących uczyć się go pod okiem doskonałych pedagogów z całego świata.

W tym roku organizatorzy warsztatowej części Dancing Poznań przygotowali zajęcia prowadzone w kilkudziesięciu technikach - od tańca współczesnego, przez balet, Broadway jazz i hip-hop.

W warsztatach Dancing Poznań może wziąć udział niemal każdy, nie ma ograniczeń dotyczących wieku, ani stopnia przygotowania ruchowego. Zajęcia odbywają się na trzech poziomach zaawansowania. Uczestnicy samodzielnie dokonują wyborów dotyczących techniki, pedagoga, grupy i godzin zajęć.Zapisy odbywają się wyłącznie drogą internetową i trwają do momentu wyczerpania limitu miejsc. Więcej informacji znajdziecie na stronie festiwalu Dancing Poznań.

Dancing Poznań 2015: Śpiesz się! Ruszyły zapisy!


Dancing Poznań 2015 to jednak nie tylko XXII Międzynarodowe Warsztaty Tańca Współczesnego, ale także XII Międzynarodowy Festiwal Teatrów Tańca. Jego główny motyw to „Przestrzeń” - organizatorzy chcą, by wydarzenia festiwalu skłaniały do dyskusji o nowych przestrzeniach teatru. W Poznaniu wystąpią Polski Teatr Tańca, Battery Dance Company z Nowego Jorku oraz Tchekpo Dance Company z Bielefeldu (Niemcy).

Festiwal Dancing Poznań 2015 odbędzie się w terminie od 22 do 29 sierpnia 2015.


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Teatr

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!