22 finał WOŚP w Poznaniu tuż-tuż. 12 stycznia w Poznaniu wolontariusze z czerwonymi serduszkami będą zbierać pieniądze na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów. Wśród nich będą także psy rasy golden retriever.

WOŚP Poznań - czytaj i oglądaj więcej


Golden retrievery razem ze swoimi opiekunami od kilku tygodni na Cytadeli przygotowują się do 22 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Czworonożni wolontariusze już po raz piąty będą kwestować w naszym mieście. Jak się okazuje, psiaki są bardzo skutecznymi pomocnikami - podczas czterech finałów WOŚP do puszek opiekunów goldenów trafiło ponad 51 tysięcy złotych.


Gdzie zobaczysz golden retrievery?


W Poznaniu podczas 22 finału WOŚP goldeny zaprezentują się na Starym Rynku przy Ratuszu. Od godziny 12:10 będzie można zobaczyć pokaz posłuszeństwa, czy zrobić sobie zdjęcie z psimi wolontariuszami.

Wcześniej, bo od godziny 10:00, psy i ich opiekunowie będą zbierać pieniądze do puszek przy Świętym Marcinie, przed Zamkiem.

Po południu - od godziny 14:00 - psiaki wrócą przed Zamek a także pojadą z puszkami do CH King Cross przy Bukowskiej.


Zobacz: Golden retrievery podczas 21 finału WOŚP [ZDJĘCIA]22 finał WOŚP w Poznaniu: Golden retrievery w tym roku też będą kwestować - SKOMENTUJ!


Widzisz coś ciekawego, zaskakującego, dziwnego? Pisz na poznan@naszemiasto.pl, dodaj swój artykuł lub zostaw nam wiadomość na FacebookuZEBRAliśmy nasze serwisy w jednym miejscu:

Wszystko o Lechu Poznań - BUŁGARSKA.PL: polub serwis na Facebooku
Filmy z Poznania i całej Wielkopolski - GŁOS.TV: polub serwis na Facebooku
Inwestycje i budownictwo w Wielkopolsce - DOM
Baw się i wygrywaj nagrody - KONKURSY


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!