Sceny pościgu niczym z filmów ganksterskich rozegrały się w sobotni wieczór na ulicach Wągrowca To miała być zwyczajna sobotnia służba dla policjantów z wągrowieckiej drogówki.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Sceny pościgu niczym z filmów ganksterskich rozegrały się w sobotni wieczór na ulicach Wągrowca

To miała być zwyczajna sobotnia służba dla policjantów z wągrowieckiej drogówki. Jak każdego dnia pracy wyjechali na ulice miasta na patrol. Około godziny dziewiętnastej zajechali na Osadę w Wągrowcu. Zatrzymali radiowóz i rozpoczęli kontrolę przejeżdżających samochodów w kierunku Bartodziej. W pewnym momencie nadjechał vw golf na miejscowych rejestracjach. Policjanci postanowili zatrzymać auto do rutynowej kontroli. Według relacji policji, kierowca na chwilę zwolnił, po czym zdecydował się na ucieczkę w kierunku masywu leśnego w okolicach Wągrowca.
Funkcjonariusze rzucili się w pościg. Wówczas nie wiadomo jaki był powód ucieczki mężczyzny. Nie można było wykluczyć, że porusza się nim poszukiwany przestępca, złodziej który ukradł ten właśnie samochód lub diler narkotyków.
Więcej czytaj w "Tygodniku Wągrowieckim"

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!