Na każdym niemal kroku słyszy się o światowym kryzysie, a w Wągrowcu jakby go nie było. Mimo że nasze miasto stoi marketami, wciąż powstają kolejne. Tym razem zaczyna się boom na sklepy typu „dom i ogród”.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Na każdym niemal kroku słyszy się o światowym kryzysie, a w Wągrowcu jakby go nie było. Mimo że nasze miasto stoi marketami, wciąż powstają kolejne.

Tym razem zaczyna się boom na sklepy typu „dom i ogród”. Zaledwie przedwczoraj uruchomiony został przy obwodnicy market Bricomarche, a już jutro w byłym salonie samochodowym obok stacji paliw przy ul. Kcyńskiej, swe podwoje otworzy dla klientów sklep Komfort, specjalizujący się w wykładzinach i panelach podłogowych.
Więcej czytaj w "Tygodniku Wągrowieckim"

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!