Nasza redakcja wystawiła na allegro koszulkę szczypiornisty Artura Siódmiaka. Dochód z licytacji przeznaczymy na pomoc dla chorej 3-latki. Można już licytować koszulkę reprezentacyjną, przekazaną nam przez Artura ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Nasza redakcja wystawiła na allegro koszulkę szczypiornisty Artura Siódmiaka. Dochód z licytacji przeznaczymy na pomoc dla chorej 3-latki.

Można już licytować koszulkę reprezentacyjną, przekazaną nam przez Artura Siódmiaka, wicemistrza świata w piłce ręcznej z Niemiec oraz brązowego medalisty mistrzostw świata z Chorwacji. Na zwycięzcę licytacji czekają także proporczyk oraz zdjęcia z autografami członków naszej kadry w piłce ręcznej. Całkowity dochód zostanie przeznaczony na pomoc w dalszym leczeniu chorej Agnieszki Jarczyńskiej z Wągrowca, która aktualnie przebywa w centrum zdrowia dziecka w Warszawie. Już w pierwszych godzinach cena koszulki ze złotówki, za ile była wystawiona poszybowała na ponad 200 złotych.
Więcej czytaj w "Tygodniku Wągrowieckim"

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!