Zawsze pogodny, przy różnych okazjach ze wzruszeniem na twarzy wspominający zamierzchłe czasy kina objazdowego... Mieszkał przy wągrowieckim Rynku. Znali go wszyscy, młodzi i starsi.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Zawsze pogodny, przy różnych okazjach ze wzruszeniem na twarzy wspominający zamierzchłe czasy kina objazdowego...

Mieszkał przy wągrowieckim Rynku. Znali go wszyscy, młodzi i starsi. Marian Jopp mówił o sobie, że wągrowieckie kino to ON. Mówił też, że miał szczęście robić w życiu to, co kochał. A kochał właśnie kino i swą pracę kinooperatora. Przepracował w tym zawodzie ponad 55 lat. Parę lat temu przeszedł na zasłużoną emeryturę, ale nadal wyświetlał filmy, bo nie było nikogo, kto mógłby go zastąpić. Jednak zawód był jego pasją, więc nie narzekał, przeciwnie był zadowolony.
Więcej czytaj w "Tygodniku Wągrowieckim"

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Marian Szczerba (gość)

Podejmę pracę jako kinooperator - Czy mam szansę u Państwa . Posiadam 2 kategorię : pracowałem na sprzęcie stacjonarnym oraz przenośnym . Mam 25 lat praktyki. Jeżeli poszukują Państwo takiego specjalisty to proszę o kontakt na nr tel. kom. 692 - 352 - 189 . Mieszkam w Częstochowie . Pozdrawiam!