W ostatnią sobotę piłkarze ręczni Nielby Wągrowiec pokonali Sokoła Kościerzyna. Brakuje nam już tylko jednego zwycięstwa, aby oficjalnie obwieścić historyczny awans zespołu do ekstraklasy! Seniorzy wągrowiec-kiej ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
W ostatnią sobotę piłkarze ręczni Nielby Wągrowiec pokonali Sokoła Kościerzyna. Brakuje nam już tylko jednego zwycięstwa, aby oficjalnie obwieścić historyczny awans zespołu do ekstraklasy!

Seniorzy wągrowiec-kiej drużyny mają fenomenalny sezon - wygrali wszystkie 19 spotkań. Nielbiści są liderem tabeli od pierwszej kolejki rozgrywek. Jednak widać już po drużynie oznaki zmęczenia. I nie chodzi wyłącznie o wyczerpanie fizyczne, które na pewno też występuje. Psychiczna presja, jaka ciąży na zawodnikach, również odciska piętno na ich grze. Każdy mecz wygrywamy zdecydowanie, jednak poziom gry przez całe 60 minut nie zawsze stoi na wysokim poziomie.
Więcej czytaj w "Tygodniku Wągrowieckim"

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!