Policjanci z Nowego Miasta zatrzymali wczoraj w Poznaniu 33-letniego mężczyznę, podejrzanego o molestowanie seksualne 12-letniej dziewczynki.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Funkcjonariusze na początku roku zostali powiadomieni przez wychowawców jednego z ośrodków wychowawczych w Poznaniu o podejrzeniu dopuszczenia się molestowania seksualnego wobec 12-letniej ich wychowanki przez  33-letniego mężczyznę.

Dziewczynka w ubiegłym roku przebywała w rodzinie zastępczej, z której uciekła i obecnie mieszkała w ośrodku wychowawczym. Przebywając tam, opowiedziała o swoich traumatycznych przeżyciach.

Policjanci i prokurator złożyli wniosek o przesłuchanie 12-latki przez biegłego psychologa. Zebrane dowody potwierdziły,że dziewczynka mówiła prawdę.

Wczoraj w Poznaniu funkcjonariusze zatrzymali 33-letniego mężczyznę, podejrzanego o molestowanie seksualne małoletniej.

Usłyszał on zarzut doprowadzenia małoletniej poniżej 15 roku życia do poddania się innym czynnościom seksualnym. Grozi mu za to do 10 lat więzienia.


Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!