Już 27 września startuje 37. PZU Maraton Warszawski. To ostatni dzwonek, aby za udział w biegu zapłacić mniej!

37. PZU Maraton Warszawski. Ostatnia szansa na niższą opłatę startową!
Jeśli jesteś zainteresowany patronatem naszemiasto.pl – napisz pod adres patronaty@naszemiasto.pl
Jeśli chciałbyś zrobić projekt niestandardowy z naszemiasto.pl – napisz pod adres projektyspecjalne@naszemiasto.plJeśli jeszcze wahacie się, czy warto wziąć udział w biegu, może przekona was kilka nowości i atrakcji, które przygotowali w tym roku organizatorzy.

Podczas 37. PZU Maratonu Warszawskiego na każdego maratończyka, który przekroczy linię mety, czekać będzie niebieska peleryna na polarowej podpince - prezent, którego nie było nigdy wcześniej w żadnym polskim biegu. Dodatkowo biegacze, którzy ukończą maraton, dostaną charakterystyczny medal w kolorze złotym, a wszyscy chętni już teraz mogą zamawiać spersonalizowane opaski z hasłami motywującymi.

Atrakcyjnie zapowiada się też trasa tegorocznej imprezy, nazywanej Maratonem Dwóch Brzegów. Będzie ona wiodła przez sześć dzielnic i dwa mosty, a biegacze będą mieli okazję zwiedzić najciekawsze i najbardziej urokliwe miejsca w Warszawie - od Saskiej Kępy po Żoliborz.

Tegoroczny maraton to nie tylko bieg pierwszych, ale i ostatnich razów. Zawodnicy po raz ostatni finiszować będą na Stadionie Narodowym. Organizatorzy zapowiadają, że w związku z tym dołożą wszelkich starań, aby maratończycy wbiegający na Stadion, na zawsze zapamiętali tę pełną emocji chwilę.

37. PZU Maraton Warszawski to nie tylko bieg na koronnym dystansie, ale też wiele wydarzeń towarzyszących. To okazja, aby wystartować w Biegu Wegańskim lub Run BlogFest, a także przyjść na bezpłatne seminaria poświęcone bieganiu. Warto podkreślić, że przygotowane przez organizatorów atrakcje nie są przeznaczone tylko dla uczestników zawodów - przez dwa dni Stadion Narodowy będzie tętnił życiem. Będą targi EXPO XXI, warsztaty, spotkania i rozrywki dla całej rodziny. A ci z was, którzy na początek wolą sprawdzić się na krótszym dystansie, będą mogli pobiec w trzyosobowej sztafecie lub biegu na 5 km.

Czytaj też: Bieg Wegański. Wygraj pakiety startowe na wrześniowe zawody! [KONKURS]

Przypominamy, że do 31 sierpnia opłata startowa jest najniższa i wynosi 100 zł z pamiątkową koszulką bawełnianą lub 130 zł z koszulką techniczną.
Potem ceny wzrosną i do 13 września za udział w maratonie trzeba będzie zapłacić 150 lub 180 zł w zależności od wybranej koszulki. Po 13 września pakiety startowe będą kosztować 200 lub 230 zł.

Limit uczestników to 8000 osób. Zgłoszenia online możliwe są tylko do 20 września, a po tym terminie jedynie w Biurze Zawodów w dniach 25-26 września, o ile wcześniej nie zostanie wyczerpany limit miejsc.

Czytaj też: Bieg Wegański 2015, Warszawa. Poznaliśmy wstępną trasę [MAPKA]


Zobaczcie też: Orlen Warsaw Marathon 2015: ZDJĘCIA UCZESTNIKÓW


Biegi w Polsce

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!