WYPADEK > Kolejna ofiara śmiertelna na trasie Krotoszyn – Kobylin. Tuż pod Lutogniewem zginął rowerzysta, który wjechał pod koła vw polo. Jadący za nim peugeot przejechał po rannym mężczyźnie.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
WYPADEK > Kolejna ofiara śmiertelna na trasie Krotoszyn – Kobylin. Tuż pod Lutogniewem zginął rowerzysta, który wjechał pod koła vw polo. Jadący za nim peugeot przejechał po rannym mężczyźnie. Rowerzysta zmarł na miejscu zdarzenia.

61-letni mieszkaniec Luto-gniewa zginął 3 stycznia na krajówce nr 36 (trasa z Krotoszyna do Rawicza).
Do śmiertelnego potrącenia doszło tuż za pierwszymi zabudowaniami Lutogniewa, około godz. 17.45. Mężczyzna najprawdopodobniej wracał do domu. Według opisu świadków zdarzenia chciał on prawdopodobnie skręcić w lewo, kiedy potrącił go samochód jadący do Krotoszyna.
– Chciałem go wyminąć, odbiłem kierownicą, ale on mi wjechał prosto pod koła – mówił kierowca.
Rowerzystę, który jechał środkiem drogi, najpierw potrącił kobylinianin volkswagenem polo. Chwilę potem po leżącym mężczyźnie przejechał peugeot 206,

Więcej w bieżącym wydaniu IR

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!