7. Poznań Półmaraton 7. Poznań Półmaraton

7. Poznań Półmaraton (© Paweł Miecznik)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

7. Poznań Maraton. Podczas tegorocznego biegu zasłabło kilkunastu biegaczy. Potrzebna była pomoc medyczna. Jak zapewnia Monika Prendke z biura prasowego półmaratonu, nie były to groźne przypadki.

7. Poznań Półmaraton nie mógł się obyć bez kilkunastu zasłabnięć. Zawodnikom udzielono pierwszej pomocy medycznej. Niektórych prewencyjnie odwieziono jednak do szpitala, by podać im tam płyny.

Biegacze mdleli, bo najczęściej niewłaściwie oceniali swoje siły lub nie dość dobrze przygotowali się do dużego wysiłku fizycznego. Szczęśliwie, obyło się bez żadnego wypadku.

Zobacz też: 7. Poznań Półmaraton wygrali obcokrajowcy [ZDJĘCIA]

7. Poznań Półmaraton to ponad 21 kilometrów i około 8 tys. zawodników. Trasę biegu można było pokonać także na wózkach i rolkach.

Skomentuj:

7. Poznań Półmaraton - Zasłabło kilkunastu biegaczyWidzisz coś ciekawego, zaskakującego, dziwnego? Pisz na poznan@naszemiasto.pl, dodaj swój artykuł lub zostaw nam wiadomość na FacebookuZEBRAliśmy nasze serwisy w jednym miejscu:

Wszystko o Lechu Poznań - BUŁGARSKA.PL: polub serwis na Facebooku
Filmy z Poznania i całej Wielkopolski - GŁOS.TV: polub serwis na Facebooku
Inwestycje i budownictwo w Wielkopolsce - DOM
Baw się i wygrywaj nagrody - KONKURSY


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacjiZ regionu

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!