Myślisz, że potrafisz zrobić makijaż? 81% Polek też tak twierdzi. Jednak 34% z nich ma trudności nawet z doborem podkładu. W naszym konkursie możesz wygrać profesjonalny makijaż, wykonany przez konsultantkę w perfumeriach Douglas w Poznaniu.

25 i 26 maja perfumeria Douglas w Galerii Malta zaprasza na wyjątkowe warsztaty makijażowe - spotkania, podczas których będzie można poznać praktyczne triki i pod okiem wizażystów wykonać swój make-up.

Na bezpłatną Akademię Makijażu można zapisać się poprzez stronę www.akademiadouglas.pl. Warsztaty są częścią ogólnopolskiego projektu perfumerii Douglas i Estēe Lauder.

Partnerem Akademii Makijażu jest marka marka Estēe Lauder - jedna z największych i najbardziej znanych firm kosmetycznych na świecie.

W naszym konkursie mamy dla Was 6 zaproszeń na wykonanie profesjonalnego makijażu w wybranym terminie w dowolnej perfumerii Douglas w Poznaniu.

Aby je wygrać:

1) Zapisz się do newslettera portalu Poznań Nasze Miasto

2) Opisz swój poranny makijaż - czy robisz go automatycznie i traktujesz jako obowiązek a może podchodzisz do tego z ochotą i pomysłem, aby każdego dnia zmieniać się i pokazywać światu inaczej.

3) Wiadomość wyślij na adres poznan@naszemiasto.pl, w tytule wpisz "Konkurs - makijaż" i nie zapomnij podać swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu.

4) Na Wasze maile czekamy tylko do czwartku, 24 maja, do godziny 15:00.

5) Nagrody otrzymają autorzy lub autorki 6 najciekawszych odpowiedzi.

Liczymy na Waszą kreatywność i zapraszamy do zabawy!
ZEBRAliśmy nasze serwisy w jednym miejscu:

GŁOS.TV - filmy z Poznania i regionu [Lubię to!]
Indeks dla ZEBRY - strefa studenta na Poznań Nasze Miasto [Lubię to!]
Bułgarska.pl - wszystko o Kolejorzu [Lubię to!]
Droga do Euro 2012 - wielkie poznańskie odliczanie do Euro 2012 [Lubię to!]
Konkursy - baw się z nami i wygrywaj nagrody
Najważniejsze informacje z Poznania - zamów nasz newsletter

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!