Pierwsza edycja projektu „For Those Who Do. Zrób to z Lenovo!” właśnie wkracza w finałowy etap. Pięciu  uczestników finału zawalczy o 30 000 zł na spełnienie swoich zawodowych marzeń. Przed nimi wyzwanie, podczas którego będą musieli udowodnić, że są DO’ersami.

Konkurs Lenovo przyniósł wiele wyzwań uczestnikom i pomógł zdobyć im doświadczenie. Przed nami ostatni, najbardziej emocjonujący etap, który wyłoni głównego zwycięzcę, a nagrodą będzie 30 000 zł.
DO’ersi Lenovo, czyli Lidia Popiel, Łukasz Jemioł, Novika oraz Olka Osadzińska wybrali czterech wyjątkowych finalistów: Agę Gniłkę, Jagę Słowińską, Jacka Paciorkowskiego i Paulinę Wydrzyńską. Miejsce w finale zostało zarezerwowane dla jeszcze jednej osoby, która została wybrana głosami internautów. Faworytką użytkowników Facebooka została Ewa Stepnowska. Więcej informacji o finalistach można znaleźć na stronie: www.zrobtozlenovo.pl/final

Finaliści mają za zadanie w kreatywny sposób informować na Facebooku o swoim uczestnictwie w konkursie „For Those Who Do. Zrób to z Lenovo!”. Mają nakręcić video, które będzie odpowiedzią na zadanie „Udowodnij, że jesteś DO’ersem”. Publikując swoje prace i zamieszczając informacje o swojej artystycznej działalności, będą zabiegać o fanów na swoich fan page’ach.

UWAGA: Nasze Miasto przygotowało specjalny konkurs dla swoich Czytelników, w którym do wygrania jest aż pięć stylowych Lenovo Yoga Tablet! Więcej o konkursie: KLIKNIJ TUTAJ

Trzy najlepsze osoby zostaną wybrane przez internautów poprzez oddanie „like’ów” pod finałowymi pracami. Głosować można na stronie konkursowego wydarzenia na Facebooku pod adresem: kliknij tutaj w terminie od 24.03 do 30.03. Spośród tej trójki, specjalnie powołane jury Lenovo wybierze laureata nagrody głównej, czyli 30 000 zł na spełnienie swoich zawodowych marzeń.

W jury zasiądą Agnieszka Ścibior (redaktorka i stylistka autorytet w świecie mody), Michał Zaczyński (dziennikarz, autor bloga, felietonista) oraz Piotr „Kędzior” Kędzierski (dziennikarz radiowy). Wyniki obrad jurorów zostaną ogłoszone na początku kwietnia 2014 roku.

Lenovo przewidziało dodatkowe nagrody dla głosujących internautów. Do wygrania jest 1 z 3 tabletów Yoga Tablet ’10, którego czas pracy to aż do 18 godzin. Można z niego korzystać w trzech trybach: Trzymaj w dłoni (hold), Tryb Połóż (tilt), Tryb Postaw (stand). Oprócz oddania głosu, należy również odpowiedzieć na pytanie konkursowe „Czemu powinieneś wygrać Lenovo Yoga Tablet ’10?” na stronie www.zrobtozlenovo.pl

UWAGA: Nasze Miasto przygotowało także specjalny konkurs dla swoich Czytelników, w którym do wygrania jest aż pięć stylowych Lenovo Yoga Tablet. Więcej o konkursie: KLIKNIJ TUTAJ

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji
Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!