Warsztaty fotograficzne, masaż ajurwedyjski w wykonaniu specjalisty i spotkanie z autorką książki na temat ajurwedy - oj, będzie się działo na najbliższych Ale-BABKACH!

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Przypomnijmy: Ale-BABKI! to cykliczne spotkania dla kobiet w różnym wieku. Pomysłodawcą i głównym organizatorem jest StrefaSingla.pl, a gospodarzem - klub SARP na Starym Rynku. Tematy spotkań są różne: od mody i stylizacji, przez wina i literaturę kobiecą, aż po sporty i aktywny wypoczynek. Zawsze mają to być zagadnienia, które kobiety interesują najbardziej. Termin spotkań to każda ostatnia niedziela miesiąca - teraz więc zapraszamy na Ale-BABKI! 31 maja. Co tym razem będzie się działo?

Wieczór rozpocznie się o 18 od warsztatów fotograficznych „Jak dobrze wyjść na zdjęciu” prowadzonych przez Jakuba Wittchena, właściciela studia Master-Art. Towarzyszyć mu będzie Alicja Zygdlewicz – fotografująca kobiety w ujęciach od klasycznych po aranżacje tematyczne. Uczestniczki w części teoretycznej dowiedzą się jak ustawiać postać względem światła oraz cienia, maskować wady i podkreślać atuty figury czy też jak dobierać tła do kolorystyki ubiorów. W drugiej części każda uczestniczka weźmie udział w mini-sesji zdjęciowej a efekty – otrzyma na skrzynkę mailową. Można się jeszcze zapisywać (koszt 80zł, wystarczy wysłać maila: info@strefasingla.pl).

Po warsztatach odbędzie się Ale-BABKOWE! spotkanie (wstęp wolny). O godzinie 20.30 rozpocznie się wieczór atrakcji, które przygotowało CitiSPA mieszczące się przy ul. Długiej 4. I będą to atrakcje niezwykle egzotyczne, bo... ajurwedyjskie.

Ajurweda to starożytna hinduska sztuka medyczna, według której zależność między ciałem, a duchem odgrywa główną rolę w utrzymaniu dobrego stanu zdrowia. Praca uzdrowiciela polega tu na zrównoważeniu energii życiowej zwanej prana oraz równowadze pomiędzy trzema podstawowymi siłami życiowymi zwanymi doshe. I właśnie zasady medycyny ajurwedyjskiej CitiSPA wykorzystuje w swojej pracy, co będzie można podczas wieczoru naocznie stwierdzić.

Dyplomowany terapeuta pracujący w CitiSPA, Roman Kasprzak, absolwent Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii, zaprezentuje jeden z masaży ajurwedyjskich: abhayanga. To masaż ciepłym olejem, stanowiący połączenie akupresury i masażu klasycznego. Przeprowadzony  jest w dwóch pozycjach: siedzącej – masowana  jest głowa, ramiona ,kark, plecy, kończyny górne, dłonie. W pozycji leżącej przodem i tyłem  masowane jest dokładnie całe ciało razem z marmami  stopy oraz punktowym masażem twarzy.. Ten masaż doskonale odpręża i usuwa negatywne skutki stresu, także te widoczne na naszych zapracowanych twarzach, dlatego bardzo często jest elementem terapii odmładzających. Czy to prawda - będzie można po prostu zobaczyć...

Specjalnym gościem wieczoru będzie natomiast Agnieszka Wieczorek, autorka książki "Ajurweda. Naturalne sposoby na zdrowie, piękno i szczęście", która o ajurwedzie wie wszystko i w dodatku potrafi o niej mówić w sposób dostępny dla przeciętnego człowieka.

Będą też prezenty - podczas wieczoru będzie można wygrać zaproszenie do CitiSPA, kupony rabatowe na zabiegi lub książkę Agnieszki Wieczorek, i to z autografem. Jak zwykle pyszną niespodziankę przygotuje też klub SARP. Zapraszamy wszystkie chętne babki w niedzielę 31 maja!Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!