Jeff Bezos - prezes Amazona

W Sadach pod Poznaniem w sierpniu 2014 roku powstanie olbrzymie ... (© mat. pras.)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W Sadach pod Poznaniem w sierpniu 2014 roku powstanie olbrzymie centrum logistyczne dla internetowego sklepu. Na stronach Amazona pojawiły się ogłoszenia o pracę.

Amazon buduje pięć wielkich centrów logistycznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Dwa powstaną we Wrocławiu, jedno pod Poznaniem i dwa w Czechach. Każde z nich będzie miało około 100 tys. mkw powierzchni i będzie warte 50-60 milionów euro. W Wielkopolsce centrum powstanie w Sadach w gminie Tarnowo Podgórne. Siedziba ma zostać otwarta w sierpniu 2014 roku.

22 października na stronach Amazonu pojawiły się ogłoszenia dla osób, które chciałyby rozpocząć pracę dla amerykańskiego giganta. Poszukiwani są: managerowie, analitycy biznesowi, osoby do działu kadr, logistycznego i IT.

"Kandydaci powinni cechować się inicjatywą własną, ambicją oraz pasją do realizacji potrzeb klienta w zakresie zakupów online na najwyższym poziomie. Oferujemy stanowiska w wielu obszarach, począwszy od pracowników produkcyjnych (przyjęcie towaru, magazynowanie, komisjonowanie, pakowanie) aż po stanowiska liderów zespołu oraz pozycje menedżerskie" - czytamy w ogłoszeniach o pracę.

Sprawdź: Ogłoszenia o pracę w Amazonie


Osoby, które chciałyby podjąć pracę na stanowiskach produkcyjnych muszą poczekać do kwietnia 2014 roku. Chociaż można już aplikować: "Jeżeli chcieliby Państwo złożyć swoją aplikację już dzisiaj, prosimy o przesłanie swoich dokumentów aplikacyjnych na adres mailowy: careers-in-poland@amazon.lu z załączeniem klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji. Prosimy o informację, na jakie stanowisko pracy została złożona aplikacja. Zachowany do tego czasu Państwa dokumenty w naszej bazie i poinformujemy Państwa niezwłocznie, jak tylko rozpoczniemy proces rekrutacji na stanowiska produkcyjne" - wyjaśniają pracownicy Amazona.

Łącznie w Sadach stałą pracę ma znaleźć około 2 tys. osób. W okresie przedświątecznym na tymczasowe zatrudnienie może liczyć dodatkowo około 3 tys. pracowników.

Komentarze (8)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

gosc (gość)

rygor. czytalam gdzies , ze kontrole osobiste robia ok 20 min - i gdzies ludzie wlasnie strajkowali z tego powodu, ze kontrola zajmuje im przerwe, jak i rowniez, traca duzo czasu po skonczeniu pracy - co nie jest wliczane w nadgodainy. Poniewaz magazyny te sa pelne roznego sprzetu i gadzetow ze nie wystarcza tam bramka na metal ;)

praca czyni wolnym (gość)

Wymagania. Dziwne ze nie wspomnieli o obrożach na szyję (pracownicy magazynu).

najniższa krajowa. Wystarczy poszperać w necie żeby dowiedzieć się, że do hojnych pracodawców to oni nie należą...