Kalifornijski Disneyland i Walt Disney World na Florydzie zdecydowały o zainstalowaniu aneksów, przedstawiających świat ze znanej sagi o Rycerzach Jedi i Sithach.

Ta galeria należy do serwisu Hallo - rozrywkowej części portali naszemiasto.pl. Kliknij i sprawdź!Teraz w tych parkach rozrywki każdy będzie mógł wejść do charakterystycznej i oślizgłej, pełnej typów spod ciemnej gwiazdy knajpy, usiąść za sterami Sokoła Millennium albo przemierzać pustkowia Tatooine. Tematyczne aneksy w królestwie Disneya w Anaheim i Orlando zajmą obszar o powierzchni 6 hektarów każdy i oferować będą zwiedzającym atrakcje związane z fabułą filmów. W obu parkach znajdziemy nawet scenerie z planet, nigdy nie zaprezentowanych w produkcjach serii, do której od jakiegoś czasu prawa autorskie wykupiła wytwórnia Disneya właśnie.

Przeczytaj: Gwiezdne wojny. Przebudzenie mocy. Znamy datę polskiej premiery tego filmu

Oscar Isaac, który gra pilota X-winga w najnowszej części "Przebudzenie mocy", podkreślił, żeby co najmniej dwie godziny przed wejściem do modelu tego statku kosmicznego nie jeść. Tak realistyczne mają być wrażenia.

Zobacz też: Odwiedzający park będą mogli przejąć kontrolę nad Sokołem Millenium

Źródło: CNN Newsource/x-news


Hallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!