Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Już jutro do każdego egzemplarza naszej gazety dołączona zostanie karta podarunkowa ePRUF, która pozwoli na uzyskanie specjalnego rabatu w czasie zakupów w wyznaczonych aptekach Dbam o Zdrowie.

Każda z kart uprawniać będzie do zakupu leków (lub innych artykułów dostępnych w aptece) z rabatem w wysokości 30 procent, jednak nie większym niż 20 złotych. Aby uzyskać rabat tej wysokości, należy kupić artykuły wartości co najmniej 66,66 złotych (zapłacimy za nie tylko 46,66 zł).

Z karty ePRUF możemy korzystać również wtedy, gdy nasz rachunek będzie mniejszy niż 66,66 zł. Wtedy rabat można wykorzystać partiami. Od każdej wydanej przez nas kwoty odliczane będzie 30 procent aż do momentu wykorzystania 20 złotych.

Promocja dotyczy całej oferty aptek Dbam o Zdrowie. Na zrobienie zakupów mamy ponad miesiąc, ponieważ karta podarunkowa zachowuje ważność do 31 października 2009 roku. Przy pojedynczej transakcji można skorzystać z rabatu dostępnego tylko na jednej karcie ePRUF, ponieważ rabaty z kilku kart nie kumulują się. Jeśli posiadamy kilka kart, możemy je wykorzystać przy kolejnych zakupach. Realizacja karty ePRUF możliwa jest jedynie w wyznaczonych aptekach Dbam o Zdrowie. Listę ich adresów publikujemy na sąsiedniej stronie.

>>> Wykaz aptek w Wielkopolsce, w których można realizować kartę ePRUF

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!