Areszt Śledczy w Poznaniu. "Gdzie tata? Siedzi. Gdzie mama? Siedzi?" - niejeden taki dialog ma za sobą Roman Fons, kurator pracujący z nieletnimi, szef Krajowego Stowarzyszenia Resocjalizacji.

We wtorek w Areszcie Śledczym w Poznaniu dla tych "tatusiów" zaśpiewał młodzieżowy zespół Formoza z Lubonia. Koncert, a właściwie musical to zaproszenie dla skazanych do programu resocjalizacyjnego "Stop Przemocy" realizowanego przez stowarzyszenie. Tym, co wyróżnia ten program to właśnie udział skazanych w resocjalizacji nieletnich.

Zobacz też: Areszt Śledczy w Poznaniu: ponure życie [ZDJĘCIA]

- Mają im powiedzieć prawdę, czyli jaki naprawdę jest świat za kratami i że nie warto tracić na niego życia - mówi Roman Fons.

Zobacz też: Areszt śledczy w Poznaniu: Bunt więźniów! [ZDJĘCIA]

Skomentuj:

Areszt Śledczy w Poznaniu: "Przeciw Przemocy" [ZDJĘCIA]Widzisz coś ciekawego, zaskakującego, dziwnego? Pisz na poznan@naszemiasto.pl, dodaj swój artykuł lub zostaw nam wiadomość na FacebookuZEBRAliśmy nasze serwisy w jednym miejscu:

Wszystko o Lechu Poznań - BUŁGARSKA.PL: polub serwis na Facebooku
Filmy z Poznania i całej Wielkopolski - GŁOS.TV: polub serwis na Facebooku
Inwestycje i budownictwo w Wielkopolsce - DOM
Baw się i wygrywaj nagrody - KONKURSY


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!