Czubaj w bibliotece Czubaj w bibliotece

(© BPMiG)

Już 21 marca (wtorek) w pleszewskiej bibliotece odbędzie się spotkanie autorskie z Mariuszem Czubajem. O godzinie 17 w czytelni naukowej Biblioteki Publicznej MiG Pleszew spotkają się miłośnicy literatury kryminalnej.

Mariusz Czubaj jest profesorem antropologii kultury w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie. Jego badania skupiają się wokół problematyki kultury popularnej, kultury fanowskiej, literatury popularnej i seriali. Współpracuje też z Ośrodkiem Badań nad Przestrzenią Publiczną, prowadząc badania dotyczące antropologii sportu. Na swoim koncie ma poczytne kryminały, m.in. ,,Zanim znów zabiję" czy ,,Kołysanka dla mordercy".

Spotkanie autorskie z Mariuszem Czubajem odbędzie się w ramach projektu „Bezpieczeństwo na celowniku” finansowanego z Budżetu Obywatelskiego Pleszew 2017.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!