Awaria wpustu deszczowego i...szczury były przyczyną awarii na ulicy Kasprzaka. Aquanet już ją usuwa, ale kierowcy w tej części miasta muszą się liczyć z koniecznością objazdów.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
- Awaria wpustu to efekt nocnej burzy i gwałtownego deszczu - powiedziała nam Dorota Wiśniewska z poznańskiego Aquanetu. - Nasze ekipy są już na miejscu i na zlecenie ZDM-u usuwają awarię.

Jednak nie tylko burza była przyczyną awarii i zapadnięcia się sporego fragmentu nawierzchni ulicy. Swoje dołożyły... szczury - jednego z nich trzyma na łopacie pracownik ekipy remontowej. Te gryzonie podkopują rury i inne instalacje, a wtedy wystarczy jedna ulewa, by podmyć wpust czy rurę.

Prace przy naprawie wpustu powinny zakończyć się dziś w nocy, jednak jeszcze jutro kierowcy będą musieli omijać ulicę Kasprzaka szerokim łukiem. W piątek ekipy remontowe będą odtwarzać nawierzchnię na miejscu awarii. Zarząd Dróg Miejskich prosi, by wszyscy kierowcy uważali na oznakowanie tej części miasta.Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

elka

Ale żeby szczur jadł beton?! . Myślałam, że one nie są w stanie się przez to przegryźć...