AWF Poznań. Łukasz Radosz zdobył brązowy medal w Bangkoku

REDZaktualizowano
Łukasz Radosz - pierwszy z lewej
Łukasz Radosz - pierwszy z lewej AWF Poznań
Łukasz Radosz, student AWF Poznań zdobył brązowy medal podczas I Uniwersyteckiego Pucharu Świata w boksie tajskim (muay thai).

W zawodach, które odbyły się w Bangkoku w dniach 16-23 marca, uczestniczyło kilkuset zawodników z 40 krajów świata.

Łukasz Radosz, student turystyki i rekreacji AWF Poznań walczył w kategorii wagowej 81 k. W wyrównanym starciu uległ na punkty zawodnikowi z Białorusi Dmitriowi Valentowi. Łukasz Radosz boks tajski trenuje od ok. 5 lat. W tym czasie udało mu się zdobyć cztery razy tytuł mistrza Polski, a we wrześniu 2014 r. - tytuł mistrza Europy.

Skomentuj:

polecane: FLESZ: PIS wygrywa, ale w Europie rządzić nie będzie

Materiał oryginalny: AWF Poznań. Łukasz Radosz zdobył brązowy medal w Bangkoku - Poznań Nasze Miasto