B-klasa: Porażka Wiary Lecha w Zalasewie

KKS_WL
KKS_WL
Mateusz Szymandera
W meczu na szczycie B-klasowych rozgrywek K.K.S. Wiara Lecha uległa w Zalasewie miejscowemu Anatresowi 0:3.

Wspierana przez 100-osobową grupę fanów K.K.S. Wiara Lecha musiała uznać wyższość lidera z Zalasewa. Ciekawy pojedynek, w którym stroną dominującą była drużyna kibiców, ułożył się znakomicie dla Antaresu. Zalasewianie grając w pierwszej połowie pod wiatr, zdobyli gola po jednym z nielicznych wypadów pod bramkę lechitów.

Przy prowadzeniu 1:0 w ciężkich warunkach atmosferycznych łatwiej było kontrolować przebieg meczu i wyprowadzać skuteczne kontry, które w drugiej połowie zdecydowały o wyniku końcowym.

Antares po wygranej nadal pozostał liderem B-klasowych rozgrywek. Kibole Kolejorza zanotowali spadek na siódmą lokatę.

ANTARES ZALASEWO - K.K.S. WIARA LECHA 3:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Lutomski (32), 2:0 Biernaczyk (62), 3:0 Lutomski (88).

Żółta kartka: Tym (K.K.S. Wiara Lecha).

Antares:
Sobczak – Wiechecz, Latanowicz, Brzeziński, Malicki – Biernaczyk (65. Sowiński), Białach (70. Konys), Lutomski, Molski (85. Bączkowski) – J. Strużyński, Tyszkiewicz (78. Ćmielewski).

Wiara Lecha: Salachna – Nowak (81. Piestrzyński), Szlandrowicz (48. Olaszczyk), Tym – Norek (70. Górczak), Wojciechowski, Siejek, Bąkowski, Kujawski (88. Wawrzyniak)- Surowiec, Szenfeld
Widzów: 200

W najbliższą sobotę ekipa K.K.S. Wiara Lecha będzie miała okazję do poprawienia dorobku punktowego. Na stadion Młodzieżowego Ośrodka Sportowego przy ul. Gdańskiej 1 przyjeżdża Lotnik Poznań.

Spotkanie odbędzie się w sobotę,  29 września. Początek pojedynku o godz. 17:00. Zapraszamy wszystkich kiboli Lecha, wstęp wolny.