Firma bukmacherska BetClic od nowego sezonu będzie nowym sponsorem strategicznym Lecha Poznań. Umowa będzie obowiązywać od 1 lipca przez najbliższe trzy lata.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Umowę z nowym sponsorem podpisano w południe w hotelu Andersia. Kontrakt zacznie obowiązywać przez trzy najbliższe lata. BetClic jako sponsor strategiczny będzie przekazywał największe środki do klubowej kasy, ale nie ujawniono, jakie to będą sumy. Logo firmy znajdzie się także na koszulkach piłkarzy Kolejorza.

Ze sponsorowania klubu nie wycofuje się dotychczasowy sponsor strategiczny Lecha, czyli Warka. Od nowego sezonu będzie sponsorem premium (sponsorami na tym poziomie poznańskiego klubu są Amica i Remes).

Wkrótce więcej informacji.


Czytaj też:

Arrigo Sacchi nowym trenerem Lecha?

Jeden z najbardziej znanych trenerów świata lat 90. będzie w środę gościem Lecha Poznań. Czyżby to właśnie Włoch miał zastąpić Franciszka Smudę na stanowisku trenera Kolejorza?   

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

viderika28

:). No tak mają sponsora a dobrego trenera nie mogli utrzymać ... ciekawa jestem kiedy lokomotywa sie znowu rozpędzi w nowym sezonie